ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Belki Bir gün Bir Yerde...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Belki Bir gün Bir Yerde...

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Belki Bir gün Bir Yerde...  Empty
MesajKonu: Belki Bir gün Bir Yerde...    Belki Bir gün Bir Yerde...  EmptyC.tesi Ara. 01 2012, 13:59

Belki… Bir gün… Bir yerde… diye içimde salınan saklı kalan umutlarım oldu çoğu zaman. Benle beraberdiler. Zor günlerimde en sıkıntılı
dönemlerimde belki diyerek kalktım ayağa ve bir gün diyerek devam ettim yolculuğuma. Bir yerde diye hayallere dalıp mola verinceye dek...
Bunca zamandan sonra nedendir bilinmez (bilinen nedenler daha fazla acıttığından belki de) yitirmediğim umutlarımın aslında içini dolduramadığım üst üste bıraktığım boş renkli kutular olduğunu. Aslında bunların içinde de kırık dökük hayalleri taşıdığını fark ettim. Kahroldum!

İşte bir sonbahar daha ve benim için gerçekten bir son bahar. Yapraklarını döken ağaçlar gibi çırılçıplak kaldı benliğim fark edince umutlarının aslında
çözümsüz ve de dönülmez bir yanılgı olduğunu görünce. Boynu bükük asılı kaldı idam sehpasında katili ben sebebi sen/katili sen sebebi ben umutlar.
Yiten umutlar hayalleri de götürür beraberinde. Özlemle gerçekleşmesini beklediğin hayaller parçalara ayrılır daha önce kırdıkların tuzla buz olur bu kez. Oysa ne de özenmiştim kırılan hayallerimi yan yana getirip tutkalla birbirine yapıştırdığımda. Küçük küçücük bir çocuktum işte. Ansızın büyüdüm. Büyüdüm ve ya/s/ş/landım işte.

Meğer yıllarca saklı kalan özene bezene sakladığım hayallerim ve kahramanlarım yitikler kervanının yolcularıymış da ben bakmamışım bakmışım da görmek istememişim.Hayal dünyamdan yansıyan ve hiç bitmez sandığım renkli dünyaların renkli karakterlerini yitirdim. Acım daha bir acı.

Sevgili artık umutsuz satırlar karalıyorum yokluğunun son deminde. Yokluğunun artık dönülmez bir yolculuğa dönüştüğünün farkına varmak acı veriyor ve kelimeleri ağlatıyorum yüreğimle birlikte. Bırak! Bırakta ağlasın kelimelerim tutuşsun sana armağan edilen şarkılar. Bırakta hüzün sarsın etrafı son kez. Ben nasılsa bir daha hiç umutlanmayacak yüreğime karalar bağlar yine de söker atarım bu yarayı canımdan. Şimdi gerçeklerle karşılaşmak acı olsa da ben bu acıyı yenmesini bilirim. Şimdi en büyük acı olsa da ben geçeceğini bilirim.Belki... Bir gün... Bir yerde... Ben bu kez içi dolu mavili kutucukları alır ve kırıklarımı tutkallarım penceremden içeriye dolan güneş ışığıyla oynayarak. Belki... Bir gün... Bir yerde... Bulurum ben içimde yaşayan çocuğun oyuncaklarını elinden alan yaralıyı “yiten hayallerimin ardından...

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Belki Bir gün Bir Yerde...    Belki Bir gün Bir Yerde...  EmptyC.tesi Ara. 01 2012, 20:46

çiçek7 Allah razı olsun 2 çiçek7
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Belki Bir gün Bir Yerde...    Belki Bir gün Bir Yerde...  EmptyPaz Ara. 02 2012, 00:45

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Her Yerde Sen...
» Her Yerde Hayalinin Gölgesi
» Sözlerimin Bittiği Yerde...
» Sözlerimin bittiği yerde...
» Başı Yerde Aşık...