ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Her Yer Nasıl Sen Kokar Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Her Yer Nasıl Sen Kokar

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Her Yer Nasıl Sen Kokar Empty
MesajKonu: Her Yer Nasıl Sen Kokar   Her Yer Nasıl Sen Kokar EmptyÇarş. Eyl. 05 2012, 19:13

Her Yer Nasıl Sen Kokar

Gecenin karanlığından kırbaçlar yapıp sabahlara kadar işkence çektiren gözlerin şimdi nerdeler. Sen benden bu kadar uzak iken, her yer nasıl sen kokar, Hayallerimde sol diye mi sevdim ben seni.

Sabah güneşi vurmaya başladı mı yatağıma önce senin köşeni yakıyor yokluğun sonra bir ışık ne kadar yavaşsa o kadar hızlı geliyor yanıma acıların gün ayınca daha iyi görüyorum yokluğunun yaralarını nasıl kanamış sabahlara kadar yüreğim. Odam bomboş gölgelerin yok duvarlarımda peki o zaman, her yer nasıl sen kokar bu kadar.

Sabah kahvaltım tenin rengi çayım yanında alışmışım gülüşlerini şeker yapmaya bir an buruk geldi sofranın tadı sen yokken. Tadın bu kadar buruk iken gönlümün, her yer nasıl sen kokar.

Anlaşıldı tadı olmayacak, kalkıp üstüme bir şeyler alıyım biraz hava alırım senden dokunuşlar olmayan bir sokak parkında. Dolabımı açar açmaz çarpıyor gülüşün bana ördüğün o atkı ile yüzüme. Elim uzanıyor kalıyor kısılıyor duygularımla anlamsız gidişinin arasına içim böyle sıkışmışken, her yer nasıl sen kokar.

Arada kilometreler, hesaplanamayan dağlar, göç kuşlarına yolcu olum gelsem aşsam akıl almaz mesafeleri sana gelsem bir düşün sonunda. Rüyalar bu kadar sana uzak iken her yer nasıl sen kokar?

Binmiş iken hasret bir kuş kanadına, çıkmış ise benden uzaklara, konamadığım nemli dudaklara bir selam misali anılarda, öldürmüş iken tüm kuşları gönlümde her yer nasıl kadar sen kokar?

Ağırlığınca yük binmiş iken omurlarıma sana özlem, kaldırmadığım bakışların asılırken ayaklarımdan ,
Tüm ağırlıkları pamuk saymışken özlemim nasıl bu kadar ağır, her yer nasıl sen kokar ?

Tüm yolları, yolları gösteren pusulaları bir izdir diyerek konulan dalları, kırıp yakmış iken
Çöllerde ayak izi olur diye , kum fırtınaları estirir iken her yer nasıl sen kokar ?

İsmet Erkabaktepe

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Her Yer Nasıl Sen Kokar Empty
MesajKonu: Geri: Her Yer Nasıl Sen Kokar   Her Yer Nasıl Sen Kokar EmptyPerş. Eyl. 06 2012, 00:32

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Her Yer Nasıl Sen Kokar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hüzün Kokar Rıhtımlar, Yalnızlık Kokar..
» Hüzün Kokar Rıhtımlar Yalnızlık Kokar
» Her Sevdalı Ayrılık Ölüm Kokar
» Nasıl...
» Nasıl,nasıl,nasıl?