ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Umut... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Umut...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Umut... Empty
MesajKonu: Umut...   Umut... EmptyPtsi Tem. 23 2012, 22:47

Umut...

Ağlamamaya yemin etmiş gözlerim...İnanmamaya söz vermiş kalbim..
Bu kaçıncı son dediğim....Bu kaçıncı vazgeçiş...Bu kaçıncı bir beni daha öldürmemin...
Kaç ben kaldı bende bu savaşta...Kaç beni yitirdim... Yine boşluklarda gözlerim...
Kaybetmişim kendimi hayat denilen o labirentte...Bir gemiyim rotasını kaybetmiş denizin ortasında...
Hiç bir şey yok elimde..Bana yardım edecek beni kurtaracak bu kayboluştan bu boşluktan...
Ne bir pusula ne bir kaptan...Çığlıklarım var kimsenin duymadığı içimde saklı..
Bir buruk gülümseme belki ara sıra dudağımda...Gözlerimde hüzün....Bulutlar bile dolmuş baksana...
Gelen fırtınanın haberini veriyolar....ben ise yorgun... Ben ise solgun....Ne bir gemi var etrafta ne bir liman....
Gülüşlerim yok..Gözlerimdeki o ışıltı yok.....Mutluluk çoktan terketmiş bu koyu... bana hüznü dost bırakarak....
Camdan bir kalp var ellerimin arasında paramparça...İçimde bir çok söz söylenmemeye dair beni yakan kavuran....
Çevremde insanlar benim bu kayboluşumun farkında olan ama beni anlamayan...Bana yardım etmek isteyen ama beni daha da batıran...
Biliyorum herşeyi aslında belki küçüğüm ama biliyorum...Neler gördüm...Neler yaşadım...Ne ayrılıklar ne aldanışlar ne pişmanlıklar.....
Ama biliyorum geçecek hepsi...Hayat basite alıyor belki... şu an düşman karşısında yenilmiş pes etmiş bir asker olarak görüyor beni....
Ama yanılıyo.... Pes etmedim ...Zamana sarılıyorum ,alıyorum alıyorum onu hiç bırakmamacasına kollarımın arasına...
Biliyorumki kimsede deil benim ilacım... benim devaam... Zamanda bende aradıklarım...Güleceğim işte...Umursamamazlık deyin ...
Ne derseniz deyin....Gözlerimde hüzün , kalbimde cam kırıkları olcak ama güleceğim....Şimdilik yalancıktan olcak belki bu gülüşlerim...
Ama benimde gelecek baharım... Benimde açacak çiçeklerim....
İşte umudunu kaybetmediğin sürece var oluyorsun bu hayat yolunda..... Ve işte umutluysan yaşıyorsun sonu olan bu hayatı....

Umutlarınızı kaybetmemeniz dileğiyle bu yazı hoşgönüllere...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Umut... Empty
MesajKonu: Geri: Umut...   Umut... EmptySalı Tem. 24 2012, 00:26

çiçek15 Allah razı olsun çiçek15

Umut...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-