ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Şimdi Seni Beklemek...   Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Şimdi Seni Beklemek...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Şimdi Seni Beklemek...   Empty
MesajKonu: Şimdi Seni Beklemek...    Şimdi Seni Beklemek...   EmptyÇarş. Haz. 06 2012, 20:02

Şimdi Seni Beklemek...   Gll1

Şimdi Seni Beklemek...

Şimdi seni beklemek, beni aşkların en büyüğüne götürüyor. Yokluğun bir çığ gibi büyüyor, sanki… Oysa yalnızlık ne kadar kıymetliymiş. Şimdi daha iyi anlıyorum, varlığının mucizesini. İstersen biraz daha yokluğunda seveyim, olur mu?
(seni düşünmek aşktı/ şimdi sadece bekleyerek içimde büyütüyorum, yalnızca seni…)

Bir gün daha yokluğunda kaldı. Acımasız yalnızlık rüzgarıda arkasına alarak geliyor. Artık gitme zamanı; yokluğundan öte… Biraz susmak işe yarar mı sence? Sayısız rüyalarda görüyorum seni; çaresiz kâbuslara bile kabulleniyorum. Bir ömür ki hüzne teslim oluyorum…

Ağaçlar yapraklarını döküyor üzerime. Birikmiş hüzünlerle taranıyor saçlarım. Her şey sisli bir sonbahar akşamı gibi…

Sensiz bir akşamüstünde dağılır içimde ne varsa. Böyle olmuyor gül yüzlüm, yaşanılmıyor. Ayrılıklar, kavuşmaların tek engeliyken; acılar yaşatmıyor sevgimi. Sırıl-sıklam avucumda kalıyor yokluğun… Gözyaşlarım düşüyor bulutlardan, kar taneleri beyazlatıyor saçlarımı. Anlamıyorum bu nasıl bir ayrılık ki-yaşanmıyor.

Faydasız dualardan kaçıyorum. Yüreğimde senin ismin yüksek tepelerdeki mağaralara sığınıyorum. Sensizlikten kaçıyorum. Olmuyor. Ne yapsam aynı yerde kör çukurlara umutlarımı atıyorum…

Acılarım hiç bitmiyor. Hani sen pişmanlıklarıma kızardın ya, inan onları bile özler oldum. Sanki bedenimin her yerinde karanlıkta kalmış biri ateşler yakıyor; yanmaktan değil de, zehirli dumandan korkuyorum/ ya ölürsem! Sensiz kalırsam mezar köşelerinde, ne yaparım gül yüzlüm!
(sence çok yaşar mıyım bu ayrılığı)
Sözlerim… Ferhat’ın çölünden çalınma. Kaç asırlık bir bilsen, kaç yürek sızısıyla harcandı bu aşk. Dayanılmaz içlenmelere uslanır mı sandın, yanılma sevgili!.. Sana isyan edemem, üzemem/ gözlerinden iki damla yaş düşse, inan kahrolurum… Ben hiç böyle yapar mıydım, sen olsaydın yanımda. Kokun damarlarımda dolaşsaydı, hiç uslanmaz ayrılık kapımızı çalar mıydı? Sen söyle gül yüzlüm! Sevmek, hiç mi yakışmadı bize?
(kıyamam gül yüreğine/ dayanamam…)

Sensiz bir akşamüstünde kanar içimdeki kavuşmalar… Yokluğuna gidilen yollarda bırakırım her zerremi. Ne olur tut ellerimden, eskisi gibi. Bir gidersen iki defa gel ki, yaralarıma merhem ol! Seni unutmam artık, hiç!..

Bir aşk ki unutulmadı. Sayende. Aşklara kaldı…

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Şimdi Seni Beklemek...   Empty
MesajKonu: Geri: Şimdi Seni Beklemek...    Şimdi Seni Beklemek...   EmptyPerş. Haz. 07 2012, 01:26

çiçek5 Allah razı olsun çiçek5

Şimdi Seni Beklemek...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Sen Şimdi Yârim oldun Ya Ben Şimdi Seni Hiç Özlemeyecek miyim...?
»  Beklemek...
» Seni Düşünüyorum Şimdi…
» ''Seni Seviyorum' Dedim,'' Bende Seni'' dedi ..
» Beklemek...