ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Anlat Bana... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Anlat Bana...

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Anlat Bana... Empty
MesajKonu: Anlat Bana...   Anlat Bana... EmptyPtsi Mayıs 07 2012, 20:58

Anlat Bana...

Anlat bana hayalini,anlat bana susma.İçindeki dertlerini anlat bana.
Susmak çözüm değil,konuş anlat bana .
Ben bu hayat yolunda,neler neler gördüm,sevenlerin gözlerinde göz yaşları gördüm.
Sevmek mutlu olmak değil illa,bazen sevmek acı çekmektir,bazen sevmek,ağlamaktır,
Göz yaşıdır.Susma anlat bana,anlat bana .İçindeki acıları,yüreğinde sancıları,yaşadığın o yılları,anlat bana.
Bilirim yüzün güler,neş-elisin ama,ya yüreğin öyle mi diyor? Bakışlarındaki derinlerde,
taa en gizli köşelerindeki duygular öyle mi diyor? Hadi susma,anlat baba.anlat bana.
Gecenin yalnız saatlerinde,sessizliğin çığlık çığlığa kaldığı sağır gecelerden anlat bana.
Susma hadi konuş susma,suskunluğun bile çok şey anlatır,bakışların bile çok şey anlatır.

Hayatının baharında son baharı yaşayan dallardaki yaprak gibi,solan duygularını,yarım kalmış hayallerini,ve sevgiden yana sona ermiş umutlarını anlat bana.
Aşka susmuşluğunu,sevgiliye susmuşluğunu,yürekten gülmeye hasret kalmışlığını anlata.

Sahilde denize bakarken,bakışlarında enginlere dalarkenki düşüncelerini anlat.Kendine bile anlatamadığın duygularını anlat.Anlatki içindeki fırtınalar,yangınlar,azalsın,yarım kalan aşklar ağlamasın.Susmak demek,çözümsüzlüktür,susmak demek kabullenmektir sevgiden,sevgiliden ayrılmayı,hayallerden geri kalmayı.Haydi anlat bana.

Seni ben anlarım ancak ben,bu benki tüm bu yaşadıklarını yaşamış,sevgilinin ayrılığından sonra göz yaşları kesilmemiş,sevgiden yana yetim kalmış,öksüz kalmış,yarınlarını umutsuzluk sarmış,aşkından sonra geriye,elinde Bir tek ihanet kurşunu kalmış biri olarak ben anlarım seni ben.Anlat bana anlat,haydi susma.

Gülüşünün ardındaki hüznünü görüyorum,sen gülerken bile ağlıyorsun biliyorum.Sanmaki bu gülüşüne,görünüşüne aldanıyorum,yok yoook ben seni tanıyorum ey sevdanın azizliğine uğramış,ey aşkın alevleriyle yanmış,ey mutluluktan yana nasip almamış kişi,ben seni
tanıyorum.Bakışından,nefesinden,duruşundan,hatta gülüşünden bile ben seni tanıyorum.

Sen susanda,anlatmasanda ben biliyorum.Haydi susma,susmada anlat bana,anlatki,
Biraz olsun rahatla,haydi konuş.

Sedat Yıldırım

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Anlat Bana... Empty
MesajKonu: Geri: Anlat Bana...   Anlat Bana... EmptySalı Mayıs 08 2012, 00:56

çiçek5 Allah razı olsun çiçek5
Nur_Sultan