ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim?

+2
MaVi_GüL
*dost*
6 posters
YazarMesaj
*dost*
Üye
Üye
*dost*

Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? Empty
MesajKonu: Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim?   Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? EmptyPerş. Ekim 02 2008, 23:41

Utanıyorum ama yine de seviyorum

Ey sevgili...

Ben mi sana seni çok sevdiğimi diyeceğim bu halimle,
Senin ümmetinmi diyeceğim bu kirli dudaklarımla ?

Kapına geldiğimde, nasıl huzuruna varacağım bu bedenle.
utanırım hemde çok....

Ben sana layık bir ümmetim diyemem. Sığıntı olurum gerekirse, Herkesin arkasından bakarım , sen ordasın bilirim. Saklanırım herkesin arkasına. Beni görme bana nazar eyleme diye. çünkü bilirim ki gözün gözüme değdiğinde yanarım...

sadece sana uzaktan bakarım . sadece seyrederim gül yüzünü. Ama kimbilir belki merhametin beni de sarar. Belki sende ümmetimdensin dersin ne kadar günahkar olsamda. Bakabilirmiyim acaba o zaman yüzüne. Gözlerine...

Ama ben razıyım senin ayağının bastığı yerlere yüzümü sürmeye, senin kokunu çekmeye içime buram buram. Burası oturduğun yer işte, burası namaz kıldığın yer. Burası yediğin, burası içtiğin yer. Gözyaşlarımla temizlerim her yeri. Affedermisin o zaman beni....

Ümmetliğe kabul edermisin...

sen ki Mevlanın sevgilisi , benki utanmaz bir kul. Sen ki yaradılmaya sebeb, benki yaradılan sıradan bir mahluk....

Ne olur beni de kabul et , çağır. Koşa koşa geleyim sana. utangaç utangaç dolasayım etrafta.....

Ne olur çağır beni de geleyim. layık olamasam da , hakkım olmasa da seni seviyorum. Çok seviyorum. Çok seviyorum. Çok seviyorum.

Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? Icon3Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? Icon3Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? Icon3
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim?   Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? EmptyCuma Ekim 03 2008, 00:01

*dost* demiş ki:

Ne olur beni de kabul et , çağır. Koşa koşa geleyim sana. utangaç utangaç dolasayım etrafta.....

Ne olur çağır beni de geleyim. layık olamasam da , hakkım olmasa da seni seviyorum. Çok seviyorum. Çok seviyorum. Çok seviyorum.

Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? Icon3Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? Icon3Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? Icon3

:oflw: ALLAH(c.c)razı olsun. :oflw:
Tugb@
Dost Üye
Dost Üye
Tugb@

MesajKonu: Geri: Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim?   Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? EmptyCuma Ekim 03 2008, 00:07

Embarassed Embarassed
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ALLAH(c.c) razı olsun....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim?   Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? EmptyPtsi Ekim 06 2008, 00:09

:orange: :oflw: :orange: :oflw: :orange: :oflw:
miftah
Admin
Admin
miftah

MesajKonu: Geri: Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim?   Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? EmptyPtsi Ekim 06 2008, 00:17

Amin Amin Amin binler amin inşallah
Gönlümü(zü) Kendine (sav) layık eylesin...
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim?   Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? EmptyÇarş. Ekim 29 2008, 03:00

MaVi_GüL demiş ki:
*dost* demiş ki:

:oflw: ALLAH(c.c)razı olsun. :oflw:
çiçek2 çiçek2
AySeNuR
Aktif Üye
Aktif Üye
AySeNuR

MesajKonu: Geri: Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim?   Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim? EmptyCuma Ekim 31 2008, 23:33

Sevgimizin fiiliyata dönüşebilmesi duası ile..
ALLAH razı olsun kardeşim

Sana gelmek istediğimi mi söyleyeceğim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sana Gelmek İstiyorum
»  Sevda Sana Hasret Sana Vuslat Sana Sevgili
» Kapılar Kapanmadan Kapıya Gelmek.
» Sana...
» Ben Sana...