ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Seni Severken... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Seni Severken...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Seni Severken... Empty
MesajKonu: Seni Severken...   Seni Severken... EmptyPaz Şub. 18 2018, 22:02

Seni Severken...

Endişelerle dolu bir sabaha daha uyanırken, ne olacağını hiç bilmeden seni düşünüyorum. Hayatın hep biraz sevinç, biraz tedirginlik olduğunu çok iyi biliyorum sevgili. Her şeyin en temizine talip olduğumuz şu hayatta, mutluluklar hayal ediyorum...

Hayatta en çok istediğimiz şeydir sevip sevilmek. Ebedi dosta giderken, bir faniyle bütünleşmek, geçici zaman dilimlerinden sonsuzluğa bir akış bu sevgi. Sıkıcılığına inat dünyanın, bir kaçış bu sevgilinin ikllimine. Başa gelmeyene kader denmez sevgili, sen benim kaderimsin şimdi. Rıza için tebessüm ettim ben de senle gelen kedere, sevince...

Öyle ki; sonsuzluğa dakika saydığım demlerde, seninle dindi içimdeki hasret. Varlığının sıcaklığını her hissedişimde, seninle çözüldü hayat bilmecem. Bir durakta beklediğim değil, aynı yolda yürüdüğümsün şimdi. Dünyanın çıldırtıcılığına aldırmadan, içimdeki huzursun. Gönülden bakmak, şu aleme, bir pencere açmak, güzel dostlara. Onlarla nefes almak ne güzel şey, mahrumiyet nöbetlerine tutulmadan sevgili, varlığına kanmak...

Bilinmeyen sonlara giderken, seninle yoldaş olmak, özlemlerin değirmeninde savrulurken su misali, seninle akmak her yere. Her yeni güne, senli düşlerle uyanmak, bir sabah da olur ya, kendini sonsuzlukta bulmak. Yola çıkarken, seni sevenle çıkmak bu yola, terketmek isteyeni, zoraki sürükleyeni bırakıp mazide, içten tebessüm edeni ve beklemeyi bileni alıp bu defa, yelken açmak yarınlara. Çok anlamlı olmaz mı, birlikte gitmek için umut dolu yarınlara...

Dar mekanlardan seninle çıkıyorum geniş mekanlara, her nefessiz kaldığımda, seninle yeniden soluyorum bu hayatı. Kaybetmemek için senli düşleri, yeniliyorum sürekli kendimi, sana büyüttüğüm özlemleri. Bitmesin diye bu güzellik, seni ekliyorum her kareye, seninle bitiriyorum geceyi, seninle selamlıyorum seheri...

Yürüdüğüm yollar seninle güzel şimdi, geleceğe tuttuğum umutlar seninle anlamlı. Çektiğim çileler seni bulmak için şimdi, şu sonsuz hayat, seninle yürümek için öyle ki. Ne mutlu sevmeyi bilenlere, çilelerden geçip dostluğu içenlere. Ne mutlu geceyle gelen sabaha, hiç bitmez sanılan acılara ki ardında baharlar saklıdır. Nice kışlardan sonra gelen güneşe ne mutlu, ışığı bekleyen yüreklere, güneşe küsmeden sabredenlere...

Sevgili; seni severken keşfettim sevmeyi, sevdikçe ikliminde yenilenmeyi, seni verene birlikte gitmeyi. Yalnızlığın bencilliğinden, tek yürek olmanın bilincine ermeyi. Değer vermeyi, seni severken, değer biçmeyi, seni dinlerken. Kaale almanın güzelliğini buldum sende aşkın sahibine götüren kokusunu buldum sende...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Seni Severken... Empty
MesajKonu: Geri: Seni Severken...   Seni Severken... EmptyPtsi Şub. 19 2018, 01:20

çiçek16Allah razı olsun çiçek16

Seni Severken...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» severken ayrılmak
» Severken Ayrılmak...
» Severken Güvensizlik...
» Severken Ayrılmak Aşk Hikayesi
» ''Seni Seviyorum' Dedim,'' Bende Seni'' dedi ..