ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Başında Kabir Taşı Gibi Bekledim Seni Hep Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Başında Kabir Taşı Gibi Bekledim Seni Hep

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Başında Kabir Taşı Gibi Bekledim Seni Hep Empty
MesajKonu: Başında Kabir Taşı Gibi Bekledim Seni Hep   Başında Kabir Taşı Gibi Bekledim Seni Hep EmptyPaz Ara. 31 2017, 22:41

Seni silemedim beynimden, kanayıp durursun oysa kalbimden. Ben geleceğe doğru kanat çırpıp uçmaya çalışırken, sen çekersin beni maziden. Çürümüştü sana ait ne varsa kafamda, belki de bir mezardan farksızdı kafamın içi, bir kabir taşı gibi bekledim seni hep. Beklemiştim, belki canlanırsın diye oysa ölüler ne kadar sevsek de dirilmezmiş. Hayır, bilsen ne kadar canlısın bende, benden daha çok bende yaşıyorsun...

Bulurum seni kimi zaman bir güzelin gülüşünde, bazen bir adamın koluna girmiş giderken seni görürüm. Durun diye haykırıp yaka paça dövmek isterim adamı oysa bilirim onun sen olmadığını, sırf bu benzerlik çıldırtır beni. Kıskanırım işte, el ele giden sevgilileri, yıllar sonra anladım her şeyi sana benzettiğimi...

Önce karanlık vardı, ben senin kahve rengi gözlerinin içine düşmüştüm. Kirpiklerin iplik iplikti ve ben o güzel yüzünü görebilmek için mum gibi tutuşturdum onları. Kirpiklerinden ağlıyordun sen ama sıcacık olan yaşlarda ısınıyordum, hayır ben senin gözlerindeki çeşmeden besleniyordum. Ondandır işte böyle ıslak oluşum veyahut rutubetli bir odanın göz göz olması ya da vücudumun şebnem taneleriyle süslenmesi işte bundandır...

Güller, güller sahi senin kırmızı yanakların vardı, insan kanının en şirin diliydin sen. Dikenlerin canımı acıtmıştı lakin yine senin gözlerin akmıştı tenime, senin kokun nasıl bir koku ki, cenneti hatırladım ben. Ah şu gülün; onlarca sıcacık kalp gibi duran yapraklarının arasında bir uykuya dalsam. Minnacık dudaklarında söylenmemiş bir söz olsam ve ben yine sen de kan bulsam...

Heyhat, bilsen kalabalıklar arasına düştü ruhum, şuurum yerindeydi, iyilikten ölmekti suçum. Acımayacaksın dediler; ama benim içim acıdı, işte sen acılarıma merhem olursun sandım. Uzaklara götürme sevgi dolu sözlerimi bilesin, emanetimi üfledim saçlarına farkında mıydın. Bir saçının teli düştüğünde gönlümden binlerce tel kopardı. Sahi, o gece gibi uzanan saçlarında uyumayı öyle özledim ki işte sen mehtabım olur rüyalarımı aydınlatırdın...

Ah, ah o gidişlerin yok mu, ölüm kadar soğuktu, işte ben ölümü bu yüzden sevdim, ölüm meleğine bile sordum seni, neylersin, canım gitti. Farkındaysan geri dönüşü olmayan bir gidiş hep var zira ben biliyordum, seni severken geri dönüşü olmadığını. Aşık hep aşıktır, dünya nedir ki, bilmelisin ki, sonsuza denk beklemeyen kalbimi söker atarım. Şimdi anladın mı, neden kabir taşı gibi seni hep başında beklediğimi...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Başında Kabir Taşı Gibi Bekledim Seni Hep Empty
MesajKonu: Geri: Başında Kabir Taşı Gibi Bekledim Seni Hep   Başında Kabir Taşı Gibi Bekledim Seni Hep EmptyÇarş. Ocak 03 2018, 02:27

çiçek16Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hep Seni Bekledim...
» Hep Seni Bekledim
» Bekledim Seni Bir Kuşla
» Seni Bir Çığlık Gibi Sevdim
» Seni Dualarım Gibi Seviyorum...