ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Adressiz Mektuplar

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 28 2016, 03:16

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03 2016, 20:07

Adressiz Mektuplar-13

Canım'a 13.mektup

Uğursuz deseler de bu sayıya, yine de üzerine basa basa hislerimin, sarıp sarmalayıp uğurluyorum yüreğimi bir mektupla daha sana. Oysa her şey bir şiirle başlamıştı hatırlasana ve bir şiir gibi şiirin adı olunması istenen bir şehir gibi. Sere serpe mısraları yakıp, aşık olmuştum hecelere. Sonra bir ömrün merhabasını bırakmıştım veda küreğiyle makber kazan gecelere...

Şimdi mi, yolunu kaybetmiş bir çocuk gibi yokluğunun ellerinde büyütüyorum kendimi. Yüzümde elem, elimde kalem yaz ile güz arası, pus ile sis arası mısralara döküp buruk mazimizi, mektuplarda yaşatıyorum göz yaşımda sakladığım bizi. Ağlayınca daha çok seven gözlerimin olması bundan belki de. Ama ben alıştım, derinden bir sızıyı assa da kirpiklerime, resimlerin soğuk yüzünü ağlama duvarı yapmaya ve alıştım kağıtlara dert yanıp, her gün ikiye katladığım bir hasreti itina ile zarflayıp pullamaya. Yoksa kalbimde mütemadiyen çoğalan seni nasıl yaşatırdım, sensiz kalmış bir bedende...

Anlayacağın seninle her öğüne ant içtiğim günden beri aşkın bin bir yüzü oldun bende. Ağaçta, dalda, çiçekte, yaprakta, gökte, bulutta, yağmurda, toprakta. Şarkıda, şiirde, kalemde kağıtta masal gibi yaşıyorum bu sevdayı yazdığım her mektupta. Şayet ki kırılmış kollardan kaçıp, ayrılmış yollardan geçip, ulaşıyorsa bu satırlar sana, masal gerçeğe dönüşmüş demektir sakın ola unutma...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 05 2016, 02:15

çiçek16Allah razı olsun çiçek16
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 10 2016, 17:19

Adressiz Mektuplar-14

Selam sana yüreğim, can evim selam. Bir nehir gibi akıp gitse de zaman, içimin denizine dökülen sensin, bu ömür sensiz geçen yılları neylesin. Bir kıymık gibi saplansa da yokluğun ciğerime, ellerinin şefkatini bilmese de ellerim, aşkla dokunan gözlerini nasıl silerim...

Selam sana yüreğim, can evim selam. Gündüzle vedam, geceyle merhabam, bu sana kaçıncı mektup, kaçıncı haykırış, bilmem ki nerede biter bu soluksuz yarış. Gönlüme baharsın, ömrüme kış, canımın dallarına iplik iplik sarılmış, yazlar mı uzak sen misin bana. Kirpiğime düşen sıcak neyin uykusu, neyin kokusu bu hasretine karışmış...

Selam sana yüreğim, can evim selam. Bu kalbe senden başka her sevda haram, aramıza girse de bin yıllık zaman, bekleyeceğim seni son nefesime kadar. Doğduğun günün ağzıyla, öldüğüm gün olacak sana elvedam...

Selam sana yüreğim, can evim selam...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 12 2016, 01:28

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 17 2016, 18:29

Adressiz Mektuplar-15

Bir tanem sensiz kaldığım günden beri mektuplara yoldaş ettim yüreğimi. Mektuplar ki elleri bulutlarda, gözleri ıslak, tek sevinçleri parmak uçlarına dokunup, sol göğsünde uyumak. Bil ki yüreğim yorulduğu zamanlarda yüzüme düşen çizgilerde taşıyorum seni. Ekmek banar gibi banıyorum yokluğuna, yüzü güleç şehirler geçirip bakışlarımdan gözyaşımla ıslatıyorum sana olan susuzluğumu. Susuzluğum merhametsiz, susuzluğum yangın yeri, biraz da kimsesiz...

Yine de dayanıyor yokluğuna gözlerim, sağım solum can kırığı olsa da hasretini sırtlanacak kadar sabırlı ve güçlüyüm sevgili. Yani diyeceğim düşünme beni ve üzülme sen, biliyorum böylesi bir aşk görülmedi bu asırda. Ve ben sende görülmeyeni sevdim, gidilmeyen yolları, sarılmayan kolları, yaşanmayan yılları. Ve bir şair elleriyle dokunup özlemine, aşkın bin bir diliyle yazmayı sevdim mektupların sana sevdalı yüzüne...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 18 2016, 00:08

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 24 2016, 19:42

Adressiz Mektuplar-16

Satır aralarından yüreğime damla damla dökülen sevdam merhaba. Kalemimin acısına aldırmadan, söndürüp cümlelerin sitemle öpülmüş kandilini, yüreklenen bir dille yine seni sana yazıyorum. Sığınıp kağıtların gölgesine seni çağıran harflerin sesinde arıyorum sesini. Bir bilsen nasıl özlüyorum aşk kokan nefesini, mevsimlerin kanatlarında üşürcesine ve savrulurcasına rüzgarların saçlarında. Sanki parmak izlerin var toprağı biz olan bu şehrin tüm yağmurlarında...

O İzler ki; aç bırakılmış bir mektup avuçlarımda, sensiz kalmış bir şiir simit tadında ve dilimde susmuş bir şarkıysa akşam çayında. Sen hiç tek şarkıyla, bir geceyi demledin mi gözlerinin kan çanağında. Ben demledim ve hıçkıra hıçkıra sensizliği içtim bir yudumda. İçimden dışıma doğru batan iğne acısı gibiydi sıcaklığı. Şimdi ne kaldıysa o geceden hatıra, seni anlatıyor bana her şarkıda...

Gülemiyorum, ağlayamıyorum, içimde bağıran yokluğuna rağmen derin bir uyku halisin sanki ruhumda. Daha kaç karanlık gerekli hasretinin açtığı yarayı kapatmama ya da gözlerinin ışığı düşer mi karanlığıma bir kez daha. Çünkü şefkatle saran ellerin var senin her bakışında, o yüzden son bir kez daha bak bana, ihtiyacım var buna ve bir de sana, olur da gelirsen beni de getir yanında. Çay demlerim bize ama bu kez türkü tadında, uzağımıza düşer kalbi kırık şarkılar geceye bir gülüş kala...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 25 2016, 00:11

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 01 2016, 13:33

Adressiz Mektuplar-17

Bugün yine her şeye ağlayasım geliyor, belki de yanımda yoksun diye, belki de hiç olmayacaksın diye. Buna rağmen iki ayrı bedende bir kalp ağrısı gibiyiz seninle, ne kadar da güzel bunu bilmenin tesellisi bile. Belki de bu yüzden yazıyorum sensizlikte azalan beni, azaldıkça çoğalan seni. Sahi sen bilir misin sensizliği, zamanın sarmaşıklarında asılı kalan bir yüreğin ne hissettiğini...

Takvimler değişse de ben değişemiyorum, izleri yüzüme sinmiş bir maziyle yaşıyorum, sana benziyor yılların dokunuşu bile. Yağmurlara sürüp gözlerimi, bazen yanı başında anıların, bazen de içinde ağlıyorum. Şarkıların kirpiklerinden akıyorum her gece ve her gün görmediğim yerlerin rengine sarıyorum seni. Bu olsa gerek bir ömrü harcamak dedikleri...

Beklediğim yanım ama gelmeyen tek anım olduğundan günden beri, dayanılır yanı kalmadı bu hasretin. Kaç bucak sayamıyorum artık, köşelerde saklanan özlemini. Yoruldum yokluğunu biriktirmekten, tükendim olmayışının en son deminde demlenmekten. Bir mektup da uzaklara mı göndermeli, ya yakın et kendini ya da gönder bana sevdiğimi diye mi söylenmeli...

Ya da olmadı, geç kalmışlığa inat sana uyuyup yıllar sonra sana uyanmalı ve seninle yeni bir dünya mı kurmalı. Ama ne yazık ki bir daha doğmak yok bu hayata gün bugün. Ellerimde papatyalar sen diyerek düştüm yollara, beni arıyorum beni benden önce bul sevgili...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptySalı Mayıs 03 2016, 02:42

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 15 2016, 20:58

Adressiz Mektuplar-18

Merhaba can özüm merhaba. Seni canımda, ruhumda, yüreğimde taşıyorum, yokluğunun adı hayatsa eğer, sensiz ömrümü ikiye bölüp boş bırakılmış evler gibi yaşıyorum. Bu kentin bütün sokaklarında sen ve ben aklımı bırakıp yollarına deli divane gibi dolaşıyorum. Seni düşünüyorum seni, seni ne çok sevdiğimi, bir dilim ekmek, bir yudum su gibi...

Merhaba can özüm merhaba. Pencerelere dizilen kuşlar misali seninle karışıp gökyüzünün mavisine, özgür ve yalnız adı biz olan bir dünyaya uçar mıyız. En güzel yarınların elinde, bir şarkı ya da bir şiir olup aşkla dolu gönüllerde dilden dile göçer miyiz. Nice gecelerden düşüp aydınlık sabahlara, ışık tutar mıyız gün yüzü görmemiş karanlıklara...

Merhaba can özüm merhaba. Anladım kar ayazı bir aşk bu, sıcağı tende, elleri salkım saçak bahar, yüreği orman, uçsuz bucaksız. Bu yüzden bir akdeniz iklimi düşleyip bedende umutla bekleyecek gözlerim seni inan ağaçlar her yaprağa durduğu zaman...

Merhaba can özüm merhaba. Biliyorum vakit var daha...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 19 2016, 01:09

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 22 2016, 22:39

Adressiz Mektuplar-19

Merhaba üşüyen mısralarımın yanan teni merhaba. Ne sen, ne de sensizliğim çareydi ağrıma o yüzden aylarca mektupları sardım sensiz kalan bağrıma ve seni kağıtların ağlayan yüzünde sevdim. Ondandır ki, sana olan sevdamı hisseder oldu yazılmamış cümleler bile. Aklıma her geldiğinde binlerce söz düşüyor olsa da dilime, yazmak için ellerim bile yabancı kaldı ellerime...

Yeter artık ne olur, içimdeki özlemini yokluğunla ölçme, bil ki yaşadığım tüm zamanlar içinde, hasretinin en derin ve en hazin vaktindeyim. Saaatler günlerime, günler aylarıma mahzen, gölgemi bile saklıyor karanlık, nereye dönsem. Uzattıkça sözlerimi içim içimden kesiliyor ve her yanım baştan sona kanıyor...

Derin bir yasla yoğrulmuş gibiyim sanki, yokluğunda biraz varım, biraz yok, canımın her köşesi ağrı, bir bilsen bu hüzün bedenime nasıl da çok. O yüzden sadece uyumak, uyumak istiyorum, o da yetmiyor . Hangi rüyaya düşürsem hayalini ıslak bir yastığın yüzünde uyanıyorum. Karıştıkça ruhum ışıksızlığıma, yüzlerce kez susup ,yüzlerce kez ağlıyorum...

Küçük bir çocuk gibi, annesinin ellerini bıraktığında hissettiği, kaybolma korkusuyla yaşıyorum. Adını kağıtlara yazacak yaşı geçtim bel ki ama gözlerimdeki yaşa yazmaktan kendimi alamıyorum.
Gözlerim gökyüzünün mavisini taşımasa da yağmur renkli bir bulut, anlayacağın bütün ağlayışlarımın adı ve canımın dinmeyen acısısın, hadi gel unutabilirsen unut...

Seni doya doya sevmek hangi mevsimin dallarında asılı kaldı bilmesem de, eğer sana kavuşmadan kaparsam gözlerimi, mektuplarımın gözyaşları düşmesin yüzüne diye yağmurlar hatırlatsın sana, toprak kokulu sözlerimi...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptySalı Mayıs 24 2016, 02:09

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 05 2016, 18:05

Adressiz Mektuplar-20

Elveda can sızım elveda
Adımlarımdan kaçmanın telaşı,
Ve incinen yüreğimin döktüğü gözyaşıyla yazıyorum bu satırları sana
Bil ki giden geri gelmeyecek bir daha
Farkeder mi uzak ya da yakın
Mesâfesi olur mu gidilen yollların
Mıhlanmış gözlerinde bir ihanet bakışını sardıysa kolların...

O yüzden ben benden geçtim bugün,
Kırıldı kanatlarım kendimde değilim
Sen değilim artık, senin değilim
Gitmeleri susturup yürü git desen bile
Hangi yol götürür sızımı dindirmelere..

Sormayacağım neden yaptın bunu bana neden
Neydi bir resmin içinde bir aşkı yok eden
Sormayacağım
üstüme çöken bu kabusa hangi söz cevap olur ki zaten...

Ah dilime düşen balım,
Yüzümü güldürmeyen yanım
Yaşarken nefessiz kalır mı insan
Ya da her nefeste bin defa ölür mü insan
Uyuşur mu elleri, çekilir mi içi içinden
Üstelik en dayanılmaz, en onulmaz biçimden...

Baharda ölmek çok zormuş
Koparılsa da yaprakları seviyor sevmiyor diye
Papatyaların da kalbi varmış meğer ...

Sana beni unutma demeyeceğim
Unut ki her nefes alışında yeniden hatırla
Ve sil baştan beni an bin bir kahırla
An ki;
Son kez dirileyim canımın kesildiği yerden...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 09 2016, 03:36

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12 2016, 22:58

Adressiz Mektuplar-21

Merhaba yarınlarımı vakitsiz, dünlerimi takvimsiz kılanım merhaba. Seninle mekansız ve zamansız her anım, sen benim yürünmemiş yollarım, sarılmamış kollarım ve yaşanmamış yıllarımsın. Bu kaçıncı mektubum bilmiyorum ama ilk defa en aşk dolu sesimle sesleniyorum. Ben seni yüreğime yüreğini katarak, ruhumu ruhuna sararak seviyorum. Her anı iki kez yaşar gibi, içim içimden taşar gibi ve bir çocuğun sevinciyle çoşar gibi...

Adını anarken bile titriyor dudaklarım, harf harf ruhuma akıyorsun sanki. Başladığım her cümle seninle bitiyor ve sen oluyor her söylediğim söz inan ki. Sen benim dünüm, bugünüm, yarınım, sen benim bir değil bin ömre bedel her anım, sen benim hem derdim,hem de dermanımsın...

Hiç kimseyi sevmedim ben, seni sevdiğim kadar. Sevmek bir tek seninle güzel, sevmek bir tek seninle var. Bir de şu özlemek olmasa, günler aya dolandı, aylar ise yıla. Artık hiç bir şey avutmuyor beni ne mektup ne de şiir, bir tek gel diyesim var. Zaten iki satır yazmaya kalksam, yüreğim çağlayan oluyor gözlerim nehir. Ayrılık dediğin kınında bıçak, senden uzak yaşamak hasretine karıştırdıkça beni. Ömrüme düşen her hatıraya mesken ediyorum seni...

And olsun bir gün bile yüreğim caymayacak bu sevgiden, bıraksam da ardımda sensiz geçen günleri, yine de geçmeyeceğim bizden. Yokluğun kadar varlığımsın, kavuşmak da hayattan, ayrı kalmak da. Sen benim var ile yok arası hayatımsın, bir de ölmek var ama bil ki dönmek yok bu durakta. Girse de araya upuzun yollar, bende her yolun sonu bir tek sana çıkacak yar. Ya da yolunu gözleyecek bu gözler ölene kadar...

Saat bizi biz geçe... 04:31

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 13 2016, 03:01

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 26 2016, 23:01

Adressiz Mektuplar-22

Merhaba sandık izim
Olmayacak olsa da yarınlar bizim
Her günümün adı sen olacaksın inan...

Bu mektubu aklımı döndüren, gülüşümü söndüren bir zamanın vehmiyle yazıyorum sana. Bugün anladım ki en mutlu olduğun anda mutsuzluğun dibine vurmak diye bir şey varmış, en kötüsü de o anı bakışlarında hiç kimseye hissettirmeden taşımakmış ve dayanması güç olan daha ne çok zor varmış...

Kalbin gözyaşı yığınıyken gülmek, gülerken ağladığını bilmek gibi, dokunacak kadar yakınken, dokunamayacak kadar uzak durmak gibi. İçinde çırpınan onca söz varken susup her kelimenin kanadını kırmak gibi. Canın içinden çıkacak sanırken umudun üstüne yaslanıp ayakta durmak gibi.
En acısı da ruhunun yandığı, yüreğinin kaldığı yerde kalamamak gibi...

Kaldım, sende kaldım, gözlerinde kaldım, sözlerinde kaldım, alıp giderken kendimi yanından, yılları durduracak bir bakışlık demde kaldım. Ardıma baktığımda, dünyamı döndürecek bir asırlık anda kaldım. O an tutup nefesimi, bir ömre sığmayacak kadar içime çektim seni, uzağına düşüren bir adımın hançeresiyle ...

Hiçbir söz anlatamazdı ruhumdaki fırtınayı, o yüzden sözüm sustu bir tek yüreğim konuştu,
bir mektubun seni çok seven sesiyle ve mutlu mutsuz tadında bir resmin yanımda duran gölgesiyle. Susuyor olsam da anla beni ve ne olur bırakma ellerimi ya da sen ol elim, sen ol dilim, ben sana can olurum, canımı titretenim...

Sevmekten zor olsa da seviyorum demek, ya sen tüketeceksin beni ya da ben tüketeceğim kendimi. Sensizlik ölesiye bir kördüğüm, ne olur ses ver artık bu sessizliğe, feryadım ol. Bil ki bu eylül rengi ruhum bir tek seninle bahar kokuyor aldırmadan hiç bir mevsime...

Sabaha karşı bir gecenin geçmeyen siyah örtüsüyle
Bir gelişin sonrası bir gidişin öncesi adresi kalbim olan sevgiliye...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 17 2016, 00:17

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 27 2016, 18:48

Adressiz Mektuplar-23

Merhaba can yaram

Bu mektubumun adını gözyaşı koydum satırlar benimle birlikte ağlasın diye, biliyorum sen ağlatmayı seversin. Küstürüp gözlerimi kirpiklerime, hiç ağlamadığım kadar ağlıyorum işte ağlamak seninle başlayandı her gidişte...

Gittin acının en keskiniyle ikiye böldün yüreğimi ve kuru bir yaprak gibi savurdun zalimce beni. Canım can çekişirken anıların arasında, bir kaç resmin ucunda ölüyor şimdi ömrüm. Zaman su gibi akıp gitse de yanımdan, el sürse de yaralarıma, bu acıyla yaşamak çok zor biliyorum. Ve o yüzden yaşayan enkazıma acımadan mezar kazıyorum..

Bitti diye bir şey varsa ben bittim bu aşk uğruna, sen ise bitirdin ve gözlerimi bir yağmurun içinden geçirdin. Oysa sen baharıma doğan güneş, yüreğime düşen ateştin. Yaktığın yetmedi bir de acımadan ezip geçtin, birken bin eyledin derdimi, avuçlarında un ufak ettin kederimi...

Uzaklığını çeksem de içime, bir nefes kadar yakındın tenime ve kendimden bile sakladığım en aşk halime. Neden beni nefessiz bıraktın, ben bunu hak edecek ne yaptım, sadece sevdim sevdim sevdim, yandım yaralandım yine de seni canıma can saydım, neden acımadan canıma kıydın, sen aslında beni değil seni öldürdün, bir mezara iki bedeni gömdürdün. Öldürdün, öldürdün, öldürdün...

Ardımdan ağlayacak olursan eğer, bana değil beni ağlattığına ağla. Ağlayan ben olsam da ağladığım sendin, ben seni canımdan bile öte sevdim. Yaşayamasam da seni, ölmek seninle güzelmiş dedim. Bu gece yüreğimin en acı mektubunu yazdım ve her kelimesiyle, beni öldüren bu aşkın mezarını kazdım...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 29 2016, 01:57

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 04 2016, 19:29

Adressiz Mektuplar-24

Elveda hayırsızım, bu sana son mektubum. Bir daha senli cümleler kurmayacağım, acını içimden söküp atmak zor olsa da adını bir daha anmayacağım. Sen benim ilk ve son gönül sızımdın. Sızı geçer izi kalır derler. Yarın süründürmessin, bugün öldürmediysen eğer, zaten yıkıldığın an öldün mü kaldın mı bilinmiyormuş meğer...

Bir şiirin sabahında sevmiştim seni ve öyle çok sevmiştim ki her mısraya saklamıştım sözlerini. Ben yüreğimin sesi demiştim sen ise şiirin. Şimdi ne yazacak şiir bıraktın ne de yürek, oysa tek suçum vardı o da seni delicesine sevmek ...

Giden midir giden, yoksa gitmesine sebep olan mıdır, bunu bu aşkla öğrendim ben ve öğrendim ki, bir günahın bedeliymiş göz yaşıyla ödetilen. Ben değil sendin bu aşkı ziyan eden gittim, gidişini ardımda bırakarak. Gittim göz yaşıma gözyaşı katarak. Bu vedanın ağrıma gidişini boş verdim
içime oturan ağrısı canımı bitirdi, beni benden aldı, benden geçirdi. Öyle ki gözlerimi uykuya değil, günlerdir suya serdim.

Bir şiirin sabahında sevmiştim seni. Sen ise bir şiirin gecesinde hiç ettin, bensizlikle değiştin beni. Silip adından adımı, seni en çok sevdiğim anda öldürdün sevgimi. Gittim şiirler bende kaldı ben ise sende. Yaz yazabildiğin kadar sevgili...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Adressiz Mektuplar   Adressiz Mektuplar - Sayfa 2 EmptyCuma Ara. 09 2016, 02:42

Adressiz Mektuplar
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Mum Kokulu Mektuplar 1
» Koparılmış Mektuplar
» Eski Mektuplar Yok Artık ve Eski Dostluklarda Yok
» Meçhuleye Mektuplar
» Ah! Nerede O Eski Mektuplar