ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Bütün Yollar Sana Çıkıyor... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Bütün Yollar Sana Çıkıyor...

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Bütün Yollar Sana Çıkıyor... Empty
MesajKonu: Bütün Yollar Sana Çıkıyor...   Bütün Yollar Sana Çıkıyor... EmptyPaz Mart 01 2015, 16:45

Yüreğimden yollar gidiyor hep sana doğru, tüm mahcubiyetimle bütün yolları deneyerek sana gelmek istiyorum. Bütün yollar sana doğru uzanmış, tedirginim, yorgunum, utancım var, yabancıyım. Kimisi taşlı, engebeli, hatta kırılmış yarısı yok, girsem ayaklarım berelenecek. Tabanlarım yarılacak yürümekten, tabanlarım kan revan, sonu gelmeyecek bu yolun biliyorum...  

Kimisi çiçekler içinde bahar güneşiyle bezeli, aydınlık, günlük güneşlik, yemyeşil çayırlar beni kendine çekiyor. İçim aydınlanıyor o yola bakıp, aklım kalıyor, girsem mi acaba, yolun sonunu bulabilir miyim. Bazısı var ki hiç geçit vermiyor, kapalı, karanlık bu yol bir adım ötesini göremiyorum, sisler içinde. Bir ışık lazım bana, bir kandil, el yordamıyla nereye kadar gidilebilir acaba meraklardayım. Adımımı atarken vazgeçiyorum, korkuyorum...  

Yolların birbirine kavuştuğu bir kavşakta durmuş öylece bakıyorum ve hangisine gireceğime karar veremiyorum. Hangi yol sana doğru gidiyor kestiremiyorum. Fallar mı baktırmalıyım yüreğimin yapraklarını teker teker koparıp, yoksa gözyaşlarımla mı ıslatmalıyım engelleri aşabilmem için, bilmiyorum...

Böyle yollara düşmemin sebebi belki gözlerine bıraktığım o sevgiyi güneşten evvel bulabilme isteği, belki de seni yaşamayı, kendimi sende bulmayı bu kadar çok arzulamam. Sevebilme ihtimalini bile sever oldum ben seni yaşamak isterken. Sana gelebilme ihtimali bile yüreğimde çiçekler açtırıyor. Hz. Mevlana demiş ki o ilahi aşkını yaşarken; Sana geldim, ben kendimden vazgeçtim, sen kim o de yeter ki, sen kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim...  

Kendimi sende bulmayı, senin ben olmanı isterken yollarda kaybolmam, kapına varmak için yolları şaşırıp bilemememden. Ve geldiğimde kapını çalmaya cesaretimin olmayışından. Ne kadar gidebiliyorsam o kadar yürüyorum sana doğru, ne kadar bağırıyorsam o kadar anlatıyorum ve anlatılmayanları da duyduğunu biliyorum...  

Sana gelmek istiyorum, beni kucaklamanı, derin anlamsızlığımdan kurtarmanı ve içinde saklamanı istiyorum. Gözlerimdeki kırık cam parçalarını temizle cımbız cımbız yüreğimden. Bırak aksın kanlarım temizlesin gözlerimde biriken öfkeyi. Kirpiklerimin ucunda titreşen yaşları ellerinle yok et, izin verme akmasına. Yanaklarımdaki kuruyup yol yol olmuş izleri sil. Sarıp sarmala beni, sıcaklığında erisin yüreğimin buzları...  

Susadım sevgine, susuzluğumla bir çocuk çaresizliğindeyim. Yıllardır içimde biriktirdiğim ve haykırmak için sakladığım bin bir sevda sözcüklerimle gelmek istiyorum sana. Kapına hangi yollardan geçerek ulaşacağımı bilmiyorum ama mutlaka geleceğim. Bir elim yüreğimin üzerinde duruyorum, öylece korkarak bakıyorum ufuk çizgisine. Bu sınavdan başarılı çıkacağım umudunu taşıyorum ve içimden hep sana doğru sesleniyorum.  

Duyuyor musun...?

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Bütün Yollar Sana Çıkıyor...   Bütün Yollar Sana Çıkıyor... EmptySalı Mart 03 2015, 01:42

çiçek16Allah razı olsun çiçek16
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Bütün Yollar Sana Çıkıyor...   Bütün Yollar Sana Çıkıyor... EmptySalı Mart 03 2015, 19:19

MaVi_GüL demiş ki:
çiçek16Allah razı olsun  çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bütün yollar sana döner
» Sana Gelen Yollar
» Sana Gelmeyen Yollar Utansın
» Biliyorum Sana Giden Yollar Kapalı
» Biliyorum Sana Giden Yollar Kapalı