ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Söyletme Hüznümü Kanar Yaralarım  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Söyletme Hüznümü Kanar Yaralarım

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Söyletme Hüznümü Kanar Yaralarım  Empty
MesajKonu: Söyletme Hüznümü Kanar Yaralarım    Söyletme Hüznümü Kanar Yaralarım  EmptyÇarş. Nis. 23 2014, 01:21

Söyletme hüznümü benim, anlatınca yaşanır hatıralar; bilirsin, kurcalandıkça kanar yaralar. Ant verdim, gözlerimin buğusunu sabaha çıkaracağım ve mutlu bakacağım mavilere. Şimdi bana kendi acımı ayağımda salladığım zamanlardan açma, gözlerim gözyaşını gizlemeyi öğrendi lakin yüreğim söz dinlemez. Yaramdaki kanın kaynağı kurumadı ki henüz, bırak beni, beni kurcalama...

İnanmadım güvenmedim diyorum sana, inanışlarımı güvenişlerimi şaha kaldırma. Bana eskilerden söz açma, nolur açma, bırak uysal görünümüme aldansın herkes. Kimse duymasın gözlerimdeki hırslı at kişnemelerini, gözlerim görünmesinler boşver, bilmesin kimse beni. Hadi anlatsana (...) ile başlayan cümleler kurma bana bir daha. Ben kendi içimde öldüğüm ve acıyı kendi içimde öldürdüğüm gün çıkıp meydanlara haykıracağım anlatacağım. Şimdi gizlediklerim benden gizlenene kadar beni konuşturma...

Beni bırak bana, bu ara terk et beni, aldanışlarım aldatışa dönüşmeden yüz çevirmeyelim o pembe gezegenden. Son izde silinip gidince kirpiklerimden belki dönerim sana, yol gösteririm kucak açarım. Aslında şunu sakın unutma; kır çiçekleri benim doğduğum günde vardı bugünde var yarında olacak. Ama kimi zaman gözlerimin önünde kimi zaman ellerimin arasında kimi zamanda hiç bilmediğim diyarlarda...

Bak bunu anlatabilirim sana, her şeyi anlatabilirim sana hüzün hikayemden başka. Paylaşıma açık olamamaktan söz ediyorsun ya; insanın kendisiyle bile paylaşamadığı gerçekler vardır hayatta. Gerçekler sahi söylesene bana gerçek nedir, yaşanan mı, yaşanılacak olan mı ya da hiç yaşanmamış gibi olan yalan mı, nedir gerçek sen anlat bana. O kadar içine daldım ki kendimin sonunda kendimi kaybettim, hayatı da seni de onları da. Ben herşeyini kaybetmiş ve karşılığında hiç bir şey bulamamış biriyim şimdi, bunca yitiriş arasında yelkovan akrebi nasıl kovalar, nasıl geçer zaman...

Selam Sevgi ve Dua ile...
Hatta
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Söyletme Hüznümü Kanar Yaralarım  Empty
MesajKonu: Geri: Söyletme Hüznümü Kanar Yaralarım    Söyletme Hüznümü Kanar Yaralarım  EmptyÇarş. Nis. 23 2014, 01:35

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Söyletme Hüznümü Kanar Yaralarım
» Kanar Yar
» Yürek Kanar
» Kanar Gözler...
» Hüznümü Yokluğuna Hapsediyorum