ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Hak Ettiğim Yaraları Kanatmaya Gidiyorum...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Hak Ettiğim Yaraları Kanatmaya Gidiyorum...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Hak Ettiğim Yaraları Kanatmaya Gidiyorum...  Empty
MesajKonu: Hak Ettiğim Yaraları Kanatmaya Gidiyorum...    Hak Ettiğim Yaraları Kanatmaya Gidiyorum...  EmptyC.tesi Nis. 19 2014, 21:54

Hak ettiğim yaraları kanatmaya gidiyorum, artık gitmek vakti sadece gitmeler kaldı bana, arkama bile bakmadan gitmeler. Tutunamadığım bir şeyler vardı elbet hayatta zamansız gelen insanlar vardı, sevmeler ağırdı yürek kaldıramadı. Bir şeyler eksikti eksiltti ve tüketti bu yüreği. İşte gidiyorum; bir şey demeden, arkamı dönmeden, şikayet etmeden, hiç bir şey almadan, bir şey vermeden...

Yol ayrılmış görmeden gidiyorum, belki gidiyorum ama bil ki istemeyerek. Gözyaşlarımı hissediyorum içimde bir yerdeler o nasıl bir yerdir tarifsiz bir acı veriyor ki ben bu acıyı sırf hak ettiğimi düşündüğümden yol bulup da süzülmelerine izin vermiyorum. An gelecek tutamayacağım düşecekler gözlerimi kırpmadan uzaklara bakarken öyle sıcak akacaklar ki biliyorum yakacak tenimi...

Ne küslük var ne pişmanlık var kalbimde, yürüyorum sanki senin yanında, sesin uzaklaşır her bir adımda, ayak izin kalmadan gidiyorum. Anlayacağın yanıma senide alıyorum bu gidişte, sana gelmek ya da senle gelmek yanlıştı ama neye göre kime göre yanlıştı onu sorma ben bile bilmiyorum. Hak ettiğim yaraları kanatmaya gidiyorum, bu sadece seni bensiz bırakmak ben senle yanmaya gidiyorum. Üç kuruşluk huzurumuzu huzursuzluğa boğmaya gidiyorum, kendime ve sana en büyük haksızlığı yapmaya gidiyorum...

Seninle olamayacağımı bilmenin kahrına doya doya kanaya kanaya ağlamaya gidiyorum. Yazdığım satırlar ellerimi yakıyor talan oluyor her bildiğim viran inandıklarım. Gerdiğin tel kalbimde kırılmadı, gönül kuşu şarkıdan yorulmadı, ışığımız sönmeden gidiyorum, bil ki gidiyorum. Sana faydası yok ama bir sen daha doğuyor ben kendimi sende öldürmeye gidiyorum...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Hak Ettiğim Yaraları Kanatmaya Gidiyorum...  Empty
MesajKonu: Geri: Hak Ettiğim Yaraları Kanatmaya Gidiyorum...    Hak Ettiğim Yaraları Kanatmaya Gidiyorum...  EmptyPaz Nis. 20 2014, 02:02

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ne Zaman Darda Kalsam Sıkıntıya Düşsem Ettiğim Duadır...
» Kalp Yaraları...
» Sevda Yaraları...
» Eski Sevgi Yaraları...
» Bak Gidiyorum...