ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Kendime Gelişimin İlk Günü Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Kendime Gelişimin İlk Günü

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Kendime Gelişimin İlk Günü Empty
MesajKonu: Kendime Gelişimin İlk Günü   Kendime Gelişimin İlk Günü EmptySalı Nis. 15 2014, 18:12

Belki de düşüncelerimin şekillendiği ilk gündür bugün, zehirlerle uyuttuğum benliğimi tekrar canlandırma zamanımdır yine düşüncelere dalıyorum, kendimden gidişimin 6 ncı ayını doldurdum ve artık zamansız kendimden gidişlerin bile ne anlam ifade ettiğini bilmiyorum gitmemek üzere dönüyorum, birazda kalp kırıklıkları lazımdır bedene mikropların vücutta yaptığı bağışıklık gibi mutlu oldukça alışkanlık yapıyor aşk daha bir zayıf düşürüyor insanı ne mutlu sana kendine gelişinin ilk günü.

Aşkın ve savaşın ilk zamanları en şiddetli olan anlarıdır ya bu savaş 6 ay sürdü şimdi işgallere geliyor ramaklar beden bitah düşmüş benizlerden kaçmış bütün renkler şimdi gözleri kapatım geçmişe dalmalı gözler yaşananlar bir bir dizilir gözlerin ekranına ne gördük ne duyduk neler yaşadık bazen gülüşmeler bazen tartışmalar ama tatlı tatlı olanlardan o zamanlar irkilmezsin yapılan konuşmalardan korkunun anlamı sadece adrenalin olur sadece adrenalin ne kaçan vapur nede bir tren moralini bozar insanın amaç odur yaa kaçsında düşünmek için zaman kalsın sevgiliyi bir dahaki gelecek vapuru bile kaçırmak için bilinen tüm dualar edilir. Kısa ve öz anlatılmalıdır ya bu sözler ben ise tadını ala ala yazmak istedim bunları ne acı ki sonu hiçte ağza alınıp ta damağımızı tatlandıracak türden değil uyanışımın doğum günü bu.

Şimdi derinlere dalıp ta siz düşünün bu yazılan cümlelerin içindeki sevinç ve üzüntünün adreslerini bakalım ne kadar mercek edasında anlayabileceksiniz.

Hayat hep para pul üstüne kurulu değildir ne aşk ne sevgi neden başka bişey sadece asıl kurulduğu yer her zaman kıskançlık olmuştur. Çok seversin kıskanırsın sonu belli olan bir ayrılık sarar etrafı bir tual görürsün ünlü ellerden çıkan kıskanırsın ben daha güzelini yapardım dersin eline versek o resmi atomlarına bölmezseniz benimde adım hasan değil bazılarımızda bu adam derdini iyi anlatamış yazısında der okumaya bile tenezzül etmezler bunun sebebi kıskançlıktır başka bir şey değil

Şimdi gelmeli artık konunun özetine seven insan sevilince ozaman karşılıklı mutluluk doğar tahminlerimce ozaman neden her iki tarafta tutmak isterki ipin ucunu amaç paylaşmak değimlidir telefona gitmezse parmaklarımızın ucu nasıl ararızki sevgili insanı düşünce girer ozaman devreye şu ses gelir içimizden ‘’arama o seni arasın’’ varmı bu lafıma itirazı olan sanırım yoktur kıskananlar hariç işte o zaman dişisi erkeği fark etmez kabarır omuzlarımız ipler benim elimde diye, gülesim geldi şimdi o zaman ne oldu paylaşıma, gereksiz sitresler yaratmaya ne hacet var ki bir kelime bile yeterken insanı yıkmaya bu düşünceler nedendir niyedir. Bizler kendi hamurumuzda yorulmayı seven varlıklarız ekmeğimizi taştan çıkarmaya çok meraklıyız öylede olması gerekir zaten ama bir üzüntü yaşadığımızda neden yaslanacak omuz ararız bunun benzetmesi işin düştüğünde gel gel gell gibi bir şey herhalde aslında o omuzu hep yanımızda taşısak hiç bırakmayacak şekilde o zaman fazladan bir kalorimi harcarız varsın harcayalım önemli olan paylaşmaksa eyer varsın ki beynimizde kocaman bir yer kaplasın şu ölümlü dünyada daha ne kadar kalacağız ki bu sefer tren kaçacak gibi bir lüksümüzde yok geldiğinde gideceğimiz adreste belli en güzeli ile en sevgi dolu günler yaşamalıyız en sevap dolu zamanlar geçirmeliyiz dünya denilen zaman diliminde kıskançlığa gerek yok önemli olan paylaşmaktır.

ALINTI

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Kendime Gelişimin İlk Günü Empty
MesajKonu: Geri: Kendime Gelişimin İlk Günü   Kendime Gelişimin İlk Günü EmptyÇarş. Nis. 16 2014, 01:23

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben Kendime Ne Yaptım...
» Kendime Virgülsüz Sitemler
» Susuyorum Kendime
» Fazla Geldim Kendime...
» Ben Kendime Gelemedim