ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Her Gidiş Can Yakar... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Her Gidiş Can Yakar...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Her Gidiş Can Yakar... Empty
MesajKonu: Her Gidiş Can Yakar...   Her Gidiş Can Yakar... EmptyC.tesi Mart 22 2014, 22:50

Her Gidiş Can Yakar...

Yürekten kopanın geri dönüşü yoktur, bu yüzden can yakar vedalar. Ah ne kadar soğukmuş meğerse son bahar, filizlenmezmiş yeniden solan tomurcuklar. Düşlerime kırağılar yağdı, tir tir titredi düşlerim soğuktan, oysa sen ısıtırdın olsaydın yanımda mavi düşlerimi. Sen candın, cana can katardı hafiften gülüşün, eritirdi tüm buzları, her mevsim bahara dönerdi. Güvercinler barışa uçardı yine, sen bir kez gülseydin ben gülerdim, bakma öyle yalancı tebessümlerime can kırıklarımı gizlemeye çalışıyorum. Sen gittin ya hüzün bırakmaz oldu peşimi, üstü üstüne geldi darbeler, fırtınaya tutuldum, çıkamam bu gidişle bahara umudum tükendi takatim kesildi, bir de kara kış ağır gelir düşlerime…

Sen gittin ya hiç hesaplaşmadan, tartışmadan olanları, olacakları, dünü, yarını, oysa ben bin bir umutla tutunmuştum ellerinden. Yar deyip sarmıştım yüreğime, bitmez sanmıştım, belki bu yüzden çırpınışlarım yuvası dağılmış kırlangıçlar gibi. Feryadım bu yüzden, bu yüzden yıkılmışlığım, umudumdun. Hayallerim alabora oldu hüzün denizinde, sen çekip gittin ya öyle hesapsızca, umudum tükendi artık. Bu gidiş özgürlük değil, hangi yöne baksan feri sönmüş gözlerim çıkar karşına, hayallerim dolanır ayaklarına. Zendeler düşersin ,incinir yüreğin, canın yanar, yinede kıyamam onca çektirdiğine rağmen bana. Bu gidiş özgürlük değil, mahkum etme beni sensizliğe…

Ah kaç bahar kaldın ki bu yürekte çekip gidiyorsun oysa dualarımda bile yer etmiştin ilk günden, her dileğim sana dairdi. Sen vardın her hayalin başında, her gün yeni bir umuttun bana, güneş bile sen varken ısıtırdı içimi. Çayın tadı senle güzeldi, sen gittin her şey bitti, üşüyorum, yokluğun üşütüyor yüreğimi. Ben sana baharım ol demiştim sen son bahar oldun, ayaza bıraktın düşlerimi, yokluğun üşütüyor yüreğimi…

Selam Sevgi ve Dua ile...  
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Her Gidiş Can Yakar... Empty
MesajKonu: Geri: Her Gidiş Can Yakar...   Her Gidiş Can Yakar... EmptyPaz Mart 23 2014, 02:18

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

Her Gidiş Can Yakar...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yıkık Gönlün Âhı Âlemi Yakar
» Yıkık Gönlün Ahı Alemi Yakar...
» gidiş...
» Aşk Yakar Ayrılık Ağlatır...
» Bu gidiş nereye ?