ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Ben Senin Yüreğini İstiyorum Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Ben Senin Yüreğini İstiyorum

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Ben Senin Yüreğini İstiyorum Empty
MesajKonu: Ben Senin Yüreğini İstiyorum   Ben Senin Yüreğini İstiyorum EmptySalı Şub. 25 2014, 21:36

Çıkmazın içine düştü yaralı yüreğim; umutlar artık hiç mi hiç yok oldu. Gemi su aldı batmak üzere seyrediyorum batışını gündüz gece.
Bir selam bekler dururum belki bir ışık bir işaret olur diye. Hangisini ele alsam altından kalkılmaz ağır yükler vurur benim yorgun beynime. Çok çaba sarf ettim yalnızım mücadelem tek omuzlarımda yol alamadım umudum yitti iyiden iye.
Beklide çok yük oldum sana beklide sevda uğruna seni çok üzdüm ama bunlar yüreğime sığmayan hasret özlem uğrunaydı. Af edebilirmisin beni? Bilemiyorum ben seni sen sevmesen de hala delice seviyorum ve seveceğimde. Ama imkânlar çok kısıklı ve de henüz sevmene rağmen kararlı değilsin ayrılıkla kalmak arasında mekik dokuyorsun bu da sağlığını alt üst ediyor senin sağlığını bozmaya ne hakkım var benim; yok buna müsaade edemem.
Sen yolunu kalmakla çizdin ama dilin varmıyor söylemeye tabi bunca yıllık birliktelik bir çırpıda kolay olmasa gerek saygı duyarım. Sen yoluna devam et ben gerekirse çekilmesini bilir bağrıma taş basarım. Ama dönersen kapım her zaman açık şimdilik( yarını bilemem).
Ben defalarca demiştim senin bedenin değil yüreğini istiyorum diye. Beklide beni yeterince anlamadın veya anladın da susman gerekti onu da bilemiyorum; bildiğim tek şey var senin sevginin eksilmemesi eğer bu ateş sönerse bir daha da yanmamak üzere küllenir Sende kurtulmuş olursun.
Ben bütün bu olayları tüm çıplaklıyla bildiğim halde seni (SIFIR UMUTLA SEVDİM) senden kopamayışımın tek yegâne ana temeli sana son derece bağlı oluşum uykularımı bölüşün gece bile rahat edemeyen zavallı karşılıksız sana olan sevgimdi Bir umud uğrunaydı yoksa şartlar çok ağır acımasızdı.
Peki, söyle sevgide soğukluk mesafe olursa ne olur?
Kararsızlıkla sevgi arasında gidip gelme olur mu?
Bir yola baş koyulmuşsa bir sevda uğruna plansız bir yol olur Mu?
İşte ben bazen şahlandım tamam dedim bir ertesi gün yerin dibine girdim; bir şey ya vardır ya yada yoktur.
Her ne olursa olsun benim hatam suçum sevmek hiçte pişman deyilim; artık yalvarmayacağım beni unutma diye artık demeyeceğim sesinden mahrum bırakma diye. Demeyeceğim seni çok özlüyorum diye; zaten benim yüreğimi biliyorsun. O yürek mahzun ve de yaralı o yara asla kapanmayacak ölene kadar sızılarla arkadaş olacak.
Şunu anladım ki sen asla sağlıklı karar vermedin veremeyeceksin sana sonsuz mutluluklar dilerim. Mutluluk senin elbet ki hakkın. seni çok iyi anlıyorum bir yaz rüzgarı gibi estin vurdun geçtin ilk göz ağrından kopmadın kopamasında en güzel günler sizlerin olsun yerin daim özlemin bol olsun..

CEMİL KOÇ

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Ben Senin Yüreğini İstiyorum Empty
MesajKonu: Geri: Ben Senin Yüreğini İstiyorum   Ben Senin Yüreğini İstiyorum EmptyÇarş. Şub. 26 2014, 01:32

çiçek10 Allah razı olsun 2 çiçek10 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Senin, Âşık Senin, Maşuk Senin
» Sıkı Tut Yüreğini ki Düşmesin...
» Yüreğini Koy...
» Yollara Vur Yüreğini
» Yüreğini Sevgiye Ayarla