ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Eskisi Gibi Değilim... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Eskisi Gibi Değilim...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Eskisi Gibi Değilim... Empty
MesajKonu: Eskisi Gibi Değilim...   Eskisi Gibi Değilim... EmptyPtsi Ocak 13 2014, 21:26

Eskisi Gibi Değilim...

Hayat bana oldukça ağır bu aralar. Ne hayallerimin çetelesine bir çentik atabiliyor nede elimden kayıp gidenleri engelleyebiliyorum. Eskisi gibi değilim. Yalnızlık katlanabildiğim tek dostum şimdi. Gittiğinden beri kalabalıklarda sessiz bir hal aldı...

İkliminde avunduğum bir sığınağım yok, bir dokunuşunla tüm engelleri aşabilecek bir gücüm olurdu seninle. Gözlerimde hüzünlü buğular, dudaklarımda ürkek bir titreme. Herkes gibi de değilim. Ne haykırabiliyor ne de sesimi yükseltebiliyorum. İsyansız bir hicranım var. Bir urgan gibi boynuma asılı tevekkül namem...

Bu ayrılığı hiç anlamadım, yüreğimi sonsuza dek sızlatan bu gidişi hiç tanıyamadım. Yüzümde yaşamın sevincide yok, bakışlarımda boşluklara can veren tebessümler de. Biliyorum ki benim katlanmam gereken bir imtihansın, nedenler niçinlerle yoğunlaşmış soruların girift bir bilmecesini çözüyorum sensizlik ile...

Bu kadar sevilir mi diyen dostlarıma karşın acı tebessümler tülleniyor yüzümde. Çoğu zaman ellerim cebimde ne kadar değer vermişim sana nasıl değiştirmişim seni düşünüyorum. Üzerimdeki yükün ağırlı ile bilerek çıktığım bu yolun gergefleri içerisinde müdafaasız ve isyansız seviyorum seni. Oysa ne ayrılığı hakettim ne de vefasızlığı, gelip geçici duygularla da sevemezdim seni. Başkaları gibi hayatın üzerine tükenmez kalem misali sürtünmeyi de beceremem, sessiz sedasızdır benim hüznüm. Kalbimin ağırlığı, ruhumun yorgunluğu eskisi gibi değilim, toy bir sevdanın kimliğini taşımıyorum yüreğimde. Taşıdığım bir ömre bedel yüzümde ağaran vuslatın ümidi, görüp de fark edemediğim ayrılıkları ayaklarımın altında çiğnerken hissedebilmeliydim o ağıtları, aşkı en iyi ayrılıklar anlatır bunu iyi anladım...

Şimdi ayrılığın derin zamanlara vurulmuş prangalar gibi, çehremde çözümü zor bilmeceler. Enginliğin, derinliğin esrarı bakışlarımda, içimde uykusu olmayan geceler. Bir yerlerde bir şeyler kaldı eksik veya fazla, öyle işlemişsin ki yüreğime söküp atamıyorum. Dudaklarından çıkan her söz beynimde bir uğultu, çözlerin hep buruk bir gülümseme bırakıyor. Bu çekip gitmenin bir sonu olsa keşke, varlığını varlığımda hissetsem yeniden, sen gibi elimden kayıp gidiyor hayallerim...

Eskisi gibi değilim...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Eskisi Gibi Değilim... Empty
MesajKonu: Geri: Eskisi Gibi Değilim...   Eskisi Gibi Değilim... EmptySalı Ocak 14 2014, 01:17

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

Eskisi Gibi Değilim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eskisi gibi değil...
» Eskisi Gibi Değil
» Aşk Gibi Bir Şey Değilim Ben...
» Çok Değiştik Eskisi Gibi Değiliz Artık...
» ye gibi yumulduk elif gibi başladığımız hayata !