ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Yüreğimizi Biz Kaç Kez Mezar Yaptık.. Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Yüreğimizi Biz Kaç Kez Mezar Yaptık..

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Yüreğimizi Biz Kaç Kez Mezar Yaptık.. Empty
MesajKonu: Yüreğimizi Biz Kaç Kez Mezar Yaptık..   Yüreğimizi Biz Kaç Kez Mezar Yaptık.. EmptyPaz Ara. 22 2013, 15:49

Gecenin bir vaktinde çalan telefonumu açtığımda arkadaşımın ağlayan sesini duydum.

Merak içinde sordum gülüm ne oldu diye
Bitti diyordu bu gece ayrıldık

Oysa onunda yüreğindeki aşkı yaşadığı ömrün sonuna kadar yaşanmasını istediği aşkıydı. Ve şimdi bittiği için yüreğindeki acısını dindiremeyen ve anlamsız çığlıkların içinde kalan kırık bir kalpti.

Onu teselli etmem imkânsızdı; o an o ne desem anlamsız ve sözler havada kalacaktı

Yüreğinde onu yakan ateşin bir insanı nasıl tükettiğini bende iyi biliyordum ve o an için sadece onun konuşması ve dile getiremediği her sözü bana anlatmasından başka onu hiçbir şey teselli edemezdi. Öylede yaptım onu dinledim dinlerken onunla aynı anda ağladım acısını hissetmek ve ona sadece içimden demek istediğim ama o an dediğimde onu anlamadığımı sanma düşüncesinden diyemediğim söz her defasında dilime gelip ve her defasında vazgeçiyordum

Ona demek isterdim ki,

HİÇBİR ACIN ŞUAN Kİ KADAR SENİ BİR ÖMÜR YAKMIYACAK VE HİÇBİR AŞKIN SENİN NE İLK NE SON AŞKIN OLUCAK YAŞADIĞIN SÜRECE GÖNLÜNDE DAHA KAÇ SEVDA KIRINTILARINI SAKLIYACAK BU YÜREK BİLEMESSİN

Demek istiyordum ama beni anlaması imkânsız olacaktı

Sözler onun yüreğinden bana dökülürken aslında duyması gereken ben değil bittiği aşkıydı bu sözleri duyup ta pişman olması gereken.

Ağladı söylendi isyan etti ve sonunda kapatıyorum diyerek kapandı telefon

Biliyorum şuan en bitmez gecenin kör karanlığında gözyaşlarıyla elinde sevdiğinin resmi ve tüm yaşanılan anıların hayalleriyle şuan içindeki fırtınanın en bitmez noktasında bir ara kendinden geçip uyuyana kadar ağlayacak

Düşündüm.

Aslında herkesin hayatında böylesine geçmek bilmeyen gözyaşlarıyla dolu yüreğinin o an için bitmiyecek kanayan yarası sandığımız aşk ızdıra bı gecelerimiz olmadı mı?

Hem de ne çok oldu her dinmeyen sızının da bir gün başka bir sevdanın ışığında söndüğüne de şahit olmadık mı yaşamımızda. demedikmi severken bu aşk ölümüne diye ama yarı yolda da bitmedi mi ölümsüz sandığımız sevdaları gömmedik mi her seferinde?

YÜREĞİMİZİ BİZ KAÇ KEZ MEZAR YAPTIK KAÇ SEVDALARA!

Evet, biz yüreğimizi mezar yaptık kaç sevdanın üstüne yeniden ömür kattık

Ve acı olan buydu artık sevdalarımız ölene kadar değil yaşarken doyana kadar değerli oldu.

Hayat değişti artık ne o eski toprak dediğimiz eski insanlarımız kaldı nede o eski insanların ailesine duyduğu şefkat saygı ihanetin olmadığı sevdalar kaldı.

Alıntı

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Yüreğimizi Biz Kaç Kez Mezar Yaptık.. Empty
MesajKonu: Geri: Yüreğimizi Biz Kaç Kez Mezar Yaptık..   Yüreğimizi Biz Kaç Kez Mezar Yaptık.. EmptyPtsi Ara. 23 2013, 01:04

çiçek6 Allah razı olsun çiçek6 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bizi Sevenler İçin En Son Ne Yaptık?
» Geçen yılın muhasebesini yaptık mı?
» Bizi Sevenler İçin En Son Ne Yaptık...
» Bir Mezar Bulmalıyım…
» Mezar Sohbeti.