ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Unutulmuyor Bitmiyor Geçip Gitmiyor...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Unutulmuyor Bitmiyor Geçip Gitmiyor...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Unutulmuyor Bitmiyor Geçip Gitmiyor...  Empty
MesajKonu: Unutulmuyor Bitmiyor Geçip Gitmiyor...    Unutulmuyor Bitmiyor Geçip Gitmiyor...  EmptyC.tesi Kas. 30 2013, 20:02

Her gece olduğundan biraz daha muhtacım sana, kırgınım aslında kızgınım. Hayır sana değil; kendime, şu aptallığıma. Ne olursa olsun
zamanım da mekanım da değişmiyor hep, her zaman aynı yere çıkıyor bütün yollar. Uzun zaman oldu içimdeki maviler donalı, kendim seçtim sevdayı tek başıma yaşamayı. Yalnızlığımın sorumluluğunu taşıyacak kadar da yürekli olduğumu düşünür ve söylerdim herkese gururla. Geceler sancı olur işlerdi içime ama yüreğimde yaşattığım sevdamı düşündükçe içime yayılan sıcaklık alıp götürürdü tüm sancılarımı...

Ne kadar zamandır böyleyim ne kadar zamandır en yakın dostum özlem hatırlamıyorum, sanki zaman durdu. Evet özlüyorum ve özlemeyi de seviyorum. Çünkü özlemin içinde sevgim mutluluğum umutlarım var. Gidenlerin ardından ağıt yakmamayı öğreneli çok uzun zaman oldu ama sen bambaşkaydın. Kimseyi senin kadar sevmemiştim ki. Seni birine anlatmaya kalksam sözcükler yetmiyor kelimeler acizleşiyor. Neye benzetsem hep bir yanın eksik kalıyor...

Gülemiyorum artık, en iyi yapabildiğim şeyi kaybettim. Aslında önce seni ve senle birlikte her şeyimi kaybettim. Dinlediğim her şarkı sözlerinde, her yağmurda ıslanışımda, dalgaların kayalara çarpışında her nisanda ve her eylülde sen yeniden gidiyorsun benden. Ben bu
ayrılışların acısını yaşarken bir gün gidebileceklerini düşünerek kimsenin gelmesine izin vermiyorum…

Sana ilk satırlarımı yazdığımda yine mum ışığı vardı odamda. Soğuk beyaz bir defterin her şeyi hayale dönüştüren sayfalarında ilk kez seni yaşamıştım. Şimdi uzun yağmurların ardından yine mum ışığıyla dolu odamda yine ve hala sana yazıyorum. Çünkü ben her hayal kırıklığım her duvara çarpışımdan sonra olduğum yerde donup kalıyorum...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Unutulmuyor Bitmiyor Geçip Gitmiyor...  Empty
MesajKonu: Geri: Unutulmuyor Bitmiyor Geçip Gitmiyor...    Unutulmuyor Bitmiyor Geçip Gitmiyor...  EmptyPaz Ara. 01 2013, 00:23

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayatta Hiç Bir Şey Yolunda Gitmiyor!
» Gül Yüzlüm Özlemim Bitmiyor Sana
» Geçip Gitmede Ömür..
» Unutulmuyor
» Unutulmuyor...