ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Seni Sevmenin Bedeli Özlemek Olmamalı  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Seni Sevmenin Bedeli Özlemek Olmamalı

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Seni Sevmenin Bedeli Özlemek Olmamalı  Empty
MesajKonu: Seni Sevmenin Bedeli Özlemek Olmamalı    Seni Sevmenin Bedeli Özlemek Olmamalı  EmptySalı Ekim 22 2013, 20:14

Payıma düşen hep özlemek benim, her daim özlerim özlemek için yaratılmışım sanki. Yaşamıma giren insanları tanımadan sevmek, anlamak tüm kalbimle, bağlanmak yok olan benliğimle, yanımda hissetmek ve ayrılmadan özlemek payıma düşen özlemek hep özellikle de seni özlemek…

Meğer biz seninle çok güzel zamanlar geçirmişiz de ben fark etmemişim. Eskisi gibi yoğun hissedemiyorum şimdilerde seni meğer en güzel günlerimmiş o günler. Hep seni daha çok yanımda isteyerek, sana kızarak, kavga ederek, kendi kendime küsüp yine kendi kendime barışarak geçirmişim vaktimi, tamamen yanımda olduğunu fark etmeyerek. Meğer seninleyken bile seni özlemişim, özlemişim de anlayamamışım şimdi tuhaf bir gülümsemeyle anlıyorum ve o günleri ümitsizce özlüyorum...

Meğer mutsuzluğumun içinde ben ne mutluymuşum da bilememişim. Hep daha çok almak istemişim senden verdiklerin yetmemiş, yetinememişim şimdi çok fazla verdiğini anlıyorum. Kendine göre çok fazla vermişsin de bilememişim değerini. Ben seni çok sevmişim, sevgimin sınırlarını çizemeden çizebilir miydim, bilemiyorum. Her şey gibi sevmişim seni su gibi, hava gibi ihtiyaç duymuşum sana ama sen fark etmemişsin. Meğer farkına varmadan uzattığın elini tutmuşum sımsıkı o kadar sıkı tutmuşum ki elini, hiç bırakmamak üzere. Sanırım sen, belki de hiç tutmadığın elimi bıraksan da, ben senin elini hiç bırakmayacağım, ne kadar çok bırakmak istesem de…

Seni eskisi gibi çok sevmek istiyorum her şey gibi ama mümkün değil, değil mi hiç bir şey eskisi gibi değil artık olamazda. Yağmurlar yağıyor hayallerimin üzerine, ıslandı hayaller üşüyorlar hele üzerine örtülen gerçekler, donduruyor kanını hayallerimin. Nice dolunaylar geçti gecelerimden, beni üşüterek içim titredi esen yelinden. Dalgalı deniz alıştı sarsıcı rüzgara, rüzgarın acıklı şarkısına eşlik etmeye bile başladı deniz, dalgalarıyla ve ben özleyeceğim, seni özlemeyi bile özleyeceğim. Gece de dolunay yokken bile aklımdasın bazen hep olacaksın da geceyle özdeş oldun benim için, gece ve sen…

Senden önce de, seninleyken de özlemişim seni, senden sonra daha çok özleyeceğim. Bir seni sevmeyi özlemeyeceğim çünkü hep seveceğim beni unutsan da, satır aralarına sıkıştırdığın yüreğinle artık beni hatırlamasan da. Seni hep özleyeceğim, özlemek istemesem de, meğer ben seni hep özlemişim de bilememişim. Beni unutsan da, satır aralarına sıkıştırdığın yüreğinle artık beni hatırlamasan da. Seni hep özleyeceğim, özlemek istemesem de, meğer ben seni hep özlemişim de bilememişim...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Seni Sevmenin Bedeli Özlemek Olmamalı  Empty
MesajKonu: Geri: Seni Sevmenin Bedeli Özlemek Olmamalı    Seni Sevmenin Bedeli Özlemek Olmamalı  EmptyÇarş. Ekim 23 2013, 01:32

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok Sevmenin Bedeli Bu mu Olmalıydı...
» Seni Özlemek
» Seni Özlemek...
» Yalnızca Seni Özlemek Geliyor İçimden...
» Özlemek Güzeldir Hayal Etmektir Özlemek