ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Bir Başka Bahara Ertelendi Gülüşlerim Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Bir Başka Bahara Ertelendi Gülüşlerim

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Bir Başka Bahara Ertelendi Gülüşlerim Empty
MesajKonu: Bir Başka Bahara Ertelendi Gülüşlerim   Bir Başka Bahara Ertelendi Gülüşlerim EmptyC.tesi Eyl. 21 2013, 21:51

Hey gidinin koca çınarı diye seslenmek geliyor içimden şu sıralar. Nelerin etkisindeyim, hangi elekten hangi feleğin çemberinden geçiyorum bilinçsizce. Kimileri kendini bilmez davranırken ben neden hala kendimde dahil herkesin her şeyin bilincindeyim. Kör olmak istercesine oyuyorum gözlerimi ve güzelden bi haber yaşamanın zevkine varıyorum. Tüm karanlıklarda kayboluyorum ki günün geceye çalan yanlarına sus payları ayırıyorum. Yankılanan seslere aşina kulaklarım, içgüdüsel olarak hırpalansada düşüncelerim tanıyorum her şeyi...

Lal olmak istiyorum tüm yankılara karşı, konuşmasam, sussam hatta seyirci kalsam şöyle en sakininden. Kim bilir kaçıncı asıra sürgün ediliyor duygularım ve kaç binlerce kişi hayran kalıyor cümlelerime. Tozlu raflardan toplamak adına kağıda döküyorum sessiz harflerimi, sesimi çıkartmamak için. Tezatlık o ki kurşun kalemle kağıda alıyorum sözcükleri ve tozların arasından okunması çok güç artık. Dilimi kestiğim gibi cümlelerimi de sildim...

Birileri sevgiye muhtaçken ben doygunum aksine, nereden gelir bu hissizlik sevgi adına çok cümle döktüm. Mutluluğu avuçlarıma alsam da kaydı gitti her nefes gibi. Her bir daha ki sefere erteledim gülüşlerimi, ayrılığın nefesini her sevgimde ensemde hissettim, soğuk gecelerin en sıcak yanıydı hatta en çok yakan yanı. Sola çalıyordu tüm yangınlar, sol yanımda daha bir ağır hissediliyordu ve artçı şoklar yaşıyordum ayrılık arifelerinde. Her seferinde yeniden duygularıma giydirme yapıp sağlama bağlasam da en ufak bir sarsıntıda eski halinden bin beter. Bedenim koca bir enkaz altında kalırmışcasına yıkık dökük...

Kalemi alsam da satır satır, bir cümle çıkmaz, karamsarlığa düşmeye bir adım kala tüm sesli harflerimi döküyorum eteğimden. Memnumun hayat, her doğan güne hayran kalan bir düşünce gücüm var, yenemezsin kolay kolay. Her aldığım nefeste bir yalvarış hakim ve kalbim her attığında şükre bürünüyor tüm hücrelerim, her şeye inat hala güçlüyüm...

Selam Sevgi ve Dua ile...  

En son mustafa43 tarafından Paz Eyl. 22 2013, 02:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Bir Başka Bahara Ertelendi Gülüşlerim Empty
MesajKonu: Geri: Bir Başka Bahara Ertelendi Gülüşlerim   Bir Başka Bahara Ertelendi Gülüşlerim EmptyPaz Eyl. 22 2013, 02:32

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Başka Bahara Ertelendi Gülüşlerim
» Bir Başka Bahara Ertelendi Gülüşlerim
» Bayram Başka Bahara
» Gülüşlerim...
» Karlar Bahara Yetişmiyor...