ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Suya Dökülen Hüzünler... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Suya Dökülen Hüzünler...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Suya Dökülen Hüzünler... Empty
MesajKonu: Suya Dökülen Hüzünler...   Suya Dökülen Hüzünler... EmptySalı Eyl. 10 2013, 20:42

Suya Dökülen Hüzünler...

Hayat bana oldukça ağır bu aralar, ne hayallerimin çetelesine bir çentik atabiliyor ne de elimden kayıp gidenleri engelleyebiliyorum. Eskisi gibi değilim, yalnızlık katlanabildiğim tek dostum şimdi. Gittiğinden beri kalabalıklarda sessiz bir hal aldı, ikliminde avunduğum bir sığınağım yok. Bir dokunuşunla tüm engelleri aşabilecek bir gücüm olurdu seninle...

Gözlerimde hüzünlü buğular, dudaklarımda ürkek bir titreme. Herkes gibide değilim, ne küfredebiliyor nede sesimi yükseltebiliyorum. İsyansız bir hicranım var, bir urgan gibi boynuma asılı tevekkülnamem...

Bu ayrılığı hiç anlamadım, yüreğimi sonsuza dek sızlatan bu gidişi hiç tanıyamadım. Yüzümde yaşamın sevinci de yok, bakışlarımda boşluklara can veren tebessümlerde, biliyorum ki benim katlanmam gereken bir imtihansın. Nedenler niçinlerle yoğunlaşmış soruların girift bir bilmecesini çözüyorum sensizlik ile...

Bu kadar sevilir mi diyen dostlarıma karşın acı tebessümler tülleniyor yüzüm de. Çoğu zaman ellerim cebimde ne kadar değer vermişim sana nasıl değiştirmişim seni düşünüyorum. Üzerimdeki yükün ağırlığı ile bilerek çıktığım bu yolun gergefleri içerisinde müdafasız ve isyansız seviyorum seni. Oysa ne ayrılığı hak ettim nede vefasızlığı...

Gelip geçici duygularla da sevemezdim seni, başkaları gibi hayatın üzerine tükenmez kalem misali sürtünmeyi de beceremem. Sessiz sedasızdır benim hüznüm. Kalbimin ağırlığı, ruhumun yorgunluğu eskisi gibi değilim. Toy bir sevdanın kimliğini taşımıyorum yüreğimde, taşıdığım bir ömre bedel yüzümde ağaran vuslatın ümidi. Görüpte fark edemediğim ayrılıkları ayaklarımın altında çiğnerken hissedebilmeliydim o ağıtları. Aşkı en iyi ayrılıklar anlatır bunu iyi anladım...

Şimdi ayrılığın derin zamanlara vurulmuş prangalar gibi, çehremde çözümü zor bilmeceler. Enginliğin, derinliğin esrarı bakışlarımda, içimde uykusu olmayan geceler. Bir yerlerde bir şeyler kaldı eksik veya fazla, öyle işlemişsin ki yüreğime söküpte atamıyorum. Dudaklarından çıkan her söz beynimde bir uğultu, sözlerin hep buruk bir gülümseme bırakıyor. Bu çekip gitmenin bir sonu olsa keşke, varlığını varlığımda hissetsem yeniden, sen gibi elimden kayıp gidiyor hayallerim...

Anlayacağın eskisi gibi değilim...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Suya Dökülen Hüzünler... Empty
MesajKonu: Geri: Suya Dökülen Hüzünler...   Suya Dökülen Hüzünler... EmptyÇarş. Eyl. 11 2013, 01:50

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

Suya Dökülen Hüzünler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Satırlardan Dökülen Damlalar
» Suya Yazıldı Bu Yazı
» Suya Düşen Hüzün
» Toprağın Suya Armağanıdır
» Suya Susuz Bakmak