ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Dost Cana Aynadır  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Dost Cana Aynadır

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Dost Cana Aynadır  Empty
MesajKonu: Dost Cana Aynadır    Dost Cana Aynadır  EmptyPaz Mayıs 26 2013, 18:46

Dost Cana Aynadır  Dostaynadr

Dost Cana Aynadır

Paylaşmak bundan böyle bütün yaşananları. Hayatın ağırlığını azda olsa atabilmek omuzlardan, birazda tebessüm edebilmek ama yapmacıksız ve içten. Bir ömrü paylaşabilmek hiç eksiksiz, virgülleri atlamadan, beraber okumak bize ait olan hikayeyi. Her ne varsa anlatılması gereken, en söylenmeyen ne varsa duygu trendimizde sıkmadan ve boğmadan cümleleri ses tellerimizle anlatmalıyız...

Geçmişin karanlık izlerini silebilmek için yüreklerimizden, içimizdeki küçücük güneşten ışık alıp cem etmeliyiz aydınlığı. Mecburuz en çokta buna mecburuz sanki. Nedir ki hayatın kıymeti duadan başka, duanın özüde paylaşma değil midir. Kardeşlerimiz vardır, hiç tanımadığımız ve görüp bilmediğimiz bir yerde acı çeken onlar için ağlayan gözlerimiz vardır dualarımızda. Sevgiler paylaştıkça artarmış, acılar ise azalırmış, izin ver dost, izin ver paylaşalım hayatın bir kaç parçasını. Mutluluğun ve sevincin senin olsun, ben yüreğindeki acılara dokunayım, hiç incitmeden seni. İzin ver zihninin bulanıklığını sileyim, azıcık anlamalısın işte, sana değil ruhuna yakın olmalıyım. Ben kalbine gömdüğünü çıkarmadan, dağıttığın parçaları yeniden toparlamaktan bahsediyorum. Bunun için diyorum ki; izin ver, izin ver paylaşalım hayatın bir kaç karesini...

Başını kaldır azıcık, bir kere tebessümle bak yüzüme, biliyorum ki; içinde yeşermeye direnen yanların sükut bulacak bir gün. Bir gün kulaklarımız necatın ayak seslerini duyacak, beraber dinleyeceğiz o zaman. Denizler hep sakin değildir bilirsin, hayat yaşadıklarımızdan ibaret değil, kasırgalara tahammül ettiren tutanakların olmalı, bir istinad noktan. O'na emanet etmelisin kendini, bu yüzden sana paylaşmalısın diyorum, beraber göğüsleyelim hayatın bütün zorluklarını. Ufka güzel bak biraz, hayatından lezzet alırsın o zaman...

Paylaşalım dost dağların yükleyemeyeceği yükü beraber taşıyalım mevte kadar. Korkma ellerine uzanmaz ellerim, yüreğini sarmalamak istiyorum, sevdalarını üşütmeyesin diye. İstersen gözlerinden mahrum kalırım ama beni ruhunun kuytularına yığılmış hüzünlerden habersiz bırakma. "Kalbi hüzünlü olanlarla beraberim" diyor ya Rabbimiz, bizi kuşanıp yürümeliyiz öylece ebediyete. Yoldaki sıkıntılara kalkan olma sen, bana bırak hayatın bütün yoğunluklarını, yeter ki bu kadar sır olma. Sırrını yitirsin artık içine gömdüklerin, şeffaflığı bürün birazda artık anla. Paylaşmalısın dost ve ya izin ver sana ait olanı paylaşalım...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Dost Cana Aynadır  Empty
MesajKonu: Geri: Dost Cana Aynadır    Dost Cana Aynadır  EmptyPtsi Mayıs 27 2013, 01:29

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

Dost Cana Aynadır  Empty
MesajKonu: Geri: Dost Cana Aynadır    Dost Cana Aynadır  EmptyPtsi Mayıs 27 2013, 09:24

Kalbi hüzünlü olanlarla beraberim" diyor ya Rabbimiz, bizi kuşanıp yürümeliyiz öylece ebediyete.
Yoldaki sıkıntılara kalkan olma sen, bana bırak hayatın bütün yoğunluklarını, yeter ki bu kadar sır
olma. Sırrını yitirsin artık içine gömdüklerin

çiçek4 Allah razı olsun çiçek4

Dost Cana Aynadır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dost Bildiklerim Acaba Neye Dost..?
» Hayat Bir Aynadır...
» An Cana Vurunca
» Yanar Yürek “Dost Dost” Diye
» Güzele Verilecek En Güzel Hediye "Aynadır".