ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sildim Beni Üzen Herşeyi  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sildim Beni Üzen Herşeyi

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Sildim Beni Üzen Herşeyi  Empty
MesajKonu: Sildim Beni Üzen Herşeyi    Sildim Beni Üzen Herşeyi  EmptyPaz Mayıs 19 2013, 20:44

Sildim Beni Üzen Herşeyi  Yldzlar

Sildim Beni Üzen Herşeyi

Tüm kırgınlıkları bir kenara attım bu gece, sildim beni üzen herşeyi. Pencerenin kenarına oturup yıldızları seyrettim saatlerce. Kendime bir yıldız seçip yanındakilere de sevdiklerimi yerleştirdim. Herkesi ama herkesi komşunun bebeğinin bile bir yıldızı vardı benim gökyüzümde. Sonra tam benim yanımda bir yıldız daha farkettim ama adını koyamadım onun. Düşündüm bu kim diye bulamadım hatırlayamadım! Eksik yoktu işte ailem arkadaşlarım hatta sönük yıldızlara eski dostları koymuştum...

Hayatımdaki herkes oradaydı ama o yıldız, hem de bana bu kadar yakınken, isimsiz kalmıştı. Sonra telefonum çaldı nedenini anlayamadım ama hiç heyecanlanmadım göz ucuyla baktım kimmiş diye, bilmediğim bir numara, biraz tanıdık geldi ama pek de umursamadım. Gökyüzündeki hayatıma döndüm ben isimsiz yıldız hala oradaydı yine düşündüm yine bulamadım kim olduğunu...

Radyoda en sevdiğim şarkı çalmaya başladı ama bu şarkıyı neden bu kadar çok sevdiğimi hatırlayamadım. Sanki birine dair birşeyler vardı bulamadım. Yıldızlarıma baktım belki bu şarkının içinde kim sakladığını bulurum diye o isimsiz yıldız göz kırptı bana. Herşeyi herkesi düşündüm; dinlediğim şarkıları okuduğum yazıları yürüdüğüm yolları sakladığım umutları. Hepsinde aynı his vardı hepsinde aynı sıcaklık ama kimi taşıyordu bu kadar anı kimdi hayatıma böylesine işlediği halde hatırlayamadığım. Kimdi gökyüzümde bile yanıbaşımda durduğu halde adını koyamadığım...

Herşeyi bir kenara bırakıp bugüne kadar benimle olan ama bugün yok olanları düşündüm. O yıldıza baktım göz kırptı bana yine, bir an aklıma geldin. Sonra kırgınlıklarımı kızgınlıklarımı beni üzen herşeyi sildiğimi hatırladım. Doğru ya beni en çok üzen sendin tüm kırgınlıklarımın içinde sen vardın. Onları bir kenara attığımda yok saydığım da sildiğimde, seni de çıkarmıştım hayatımdan. Ya yıldıza ne demeli, benim yanıbaşımda bir görünüp bir kaybolan tabi ki sendin, nasıl unuttum ki...

Tam böyle düşünürken o yıldıza adını vermek için döndüm göz kırpmak için yanıbaşımdasın sonsuza dek orada kalacaksın demek için döndüm ama yoktun. Sadece sonsuzluğa doğru kayan bir ışık gördüm...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Sildim Beni Üzen Herşeyi  Empty
MesajKonu: Geri: Sildim Beni Üzen Herşeyi    Sildim Beni Üzen Herşeyi  EmptyPtsi Mayıs 20 2013, 01:55

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Sildim Beni Üzen Herşeyi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sen Geldin.. Bildiğim Herşeyi Unuttum
» Somuncu Baba'yı üzen dünyalık!
» Peygamber Efendimizi En Çok Üzen Olaylar
» Ben Çilemden Öğrendim Herşeyi
» Herşeyi Sende Öğrendim